Samsung зовсім нещодавно випустила в продаж свої фірмові флагманські смартфони нового покоління, які отримали передове технічне оснащення та багато інших особливостей. Проте у Мережі дедалі частіше з’являється інформації про те, що у Samsung Galaxy S10 міститься серйозний дефект, який заважає повноцінно користуватися мобільним пристроєм. Він стосується роботи мережі LTE 4G, до того ж незалежно, в якому діапазоні вона працює, пише AKKet.com.

Власники  смартфонів повідомляють, що їх мобільний пристрій Samsung Galaxy S10 не може підключитися до мереж 4G LTE – телефон не сприймає такий сигнал. Також є скарги на нестабільне з’єднання, під час якому сигнал постійно перемикається з 4G на 3G, а потім, через кілька секунд, повертається назад. Найбільше на таку проблему скаржаться мешканці США і Китаю, де продається модель флагмана з чипом Snapdragon 855.

Фахівці припускають, що у модемі Snapdragon X50, який встановлений в китайську і американську версії Samsung Galaxy S10, міститься дефект, який заважає повноцінно працювати в мережах 4G LTE. Він може носити як апаратне походження, так і програмне. В останньому випадку розробникам буде досить доопрацювати прошивку смартфона, позбавивши всіх власників цього телефону від такої проблеми. Якщо мова йде про дефект на рівні технічного оснащення, то без звернення до сервісного центру не обійтися.

Сама компанія Samsung поки що ніяк не коментує такі неполадки. Деякі користувачі Galaxy S10 стверджують, що їм вдалося вирішити проблему самостійно. Для цього вони перейшли в інженерне меню і відключили підтримку смуг 25 і 41. Однак робити цього не рекомендується, тому що завжди існує ймовірність виходу телефону з ладу. Найкраще дочекатися офіційного коментаря від виробника, а потім нової прошивки One UI, яка виправить цей дефект.

До речі, Samsung Galaxy S10, за деякими даними, стане останнім смартфоном південнокорейської компанії, що підтримує стандарт сполучення пристроїв Bluetooth 5.0. У майбутньому Samsung перейде на новий формат, проте сьогодні через певний час після покупки деякі користувачі почали скаржитися на проблеми з Bluetooth. При сполученні смартфонів з деякими аксесуарами спостерігаються розриви з’єднання, а при роботі з бездротовими колонками страждає якість звуку.

Ультразвуковий сканер відбитків пальців, яким Samsung оснастила флагманський Galaxy S10 і його більш просунуті модифікації, виявився одним з їхніх головних недоліків. Про це заявили власники смартфонів, які взяли участь в опитуванні громадської думки, проведеного виданням SamMobile. За їх словами, чутливість сканера залишає бажати кращого в порівнянні з фізичними рішеннями.

Нові Galaxy S10, Galaxy S10e і Galaxy S10+ мають безліч нових функцій. Але, як і будь-який пристрій, смартфони Galaxy потребують налаштування після першого включення. Як правильно налаштувати щойно придбаний Galaxy S10.

Експерти визначили реальну собівартість моделі Galaxy S10+. На створення кожного примірника даного смартфона Samsung витрачає на $40 більше, ніж на торішню модель Galaxy S9+, коли вона тільки надійшла в продаж.

Також Samsung оголосила про початок масового виробництва першої в галузі флеш-пам’яті стандарту eUFS 3.0 на 512 ГБ. Вона призначена для мобільних пристроїв нового покоління. У порівнянні з пам’яттю типу eUFS 2.1 швидкість передачі виросла більше, ніж в два рази. Крім того, Samsung розкрила плани з випуску аналогічних чипів ще більшої ємності.