Як повідомляється, обмеження на майнінг Ethereum повністю знімаються з GeForce RTX 3060 шляхом установки конкретного офіційного драйвера NVIDIA для Windows 10 – бета-версії 470.05 для розробників.

Він доступний на офіційному сайті компанії, але скачування вимагає реєстрації в програмі NVIDIA Developer. Також тут зауважимо, що, згідно з повідомленнями, з даним драйвером домогтися повної швидкості видобутку можна лише при підключенні до відеокарти монітора.

Кілька ресурсів підтвердили, що обмеження продуктивності алгоритму Ethash справді вдалося обійти і зробити це виявилося дуже просто. За заявами фахівців Nvidia, які робилися ще до виходу відеокарти на ринок, драйвер повинен був мінімізувати швидкість роботи пристрою, якщо власник починав майнити криптовалюту.

Захист обійшли без модифікації драйверів або BIOS, тому будь-який ентузіаст може зайнятися майнінгом і на RTX 3060. Це ж в свою чергу означає ще більший дефіцит відеокарт на ринку.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Signal чи Telegram: який додаток кращий для чату?

Топ-7 альтернативних месенджерів на заміну WhatsApp

Як перевірити швидкість з’єднання на Вашому комп’ютері? ІНСТРУКЦІЯ

Обережно, фальшивка! Популярні схеми шахрайства з вакциною від COVID-19

Як перейти на приватну пошукову систему DuckDuckGo? – ІНСТРУКЦІЯ

Як позбутися WhatsApp на Android та iOS? – ІНСТРУКЦІЯ

Як анонімно користуватися Signal або Telegram? ПОРАДИ

Нагадаємо, сінгапурська технологічна компанія Smart Media4U Technology заявила про виправлення уразливостей у додатку SHAREit, які могли дозволити зловмисникам віддалено виконувати довільний код на пристроях користувачів. Помилки безпеки впливають на додаток компанії SHAREit для Android, додаток, який завантажили понад 1 мільярд разів.

Дослідники з компанії Red Canary знайшли нову шкідливу програму, розроблену для атак на комп’ютери Apple MacВін отримав назву Silver Sparrow і вже встиг заразити приблизно 30 тис. пристроїв у 153 країнах світу, включаючи США, Великобританію, Канаду, Францію і Німеччину.

Також фахівці у галузі кібербезпеки виявили новий метод атаки, що дозволяє зловмисникам “обдурити” термінал для оплати (POS-термінал) і змусити його думати, що безконтактна картка Mastercard насправді є картою Visa.

Як стало відомо, минулими вихідними стався витік діалогів деяких користувачів Clubhouse. Компанія запевнила, що заблокувала хакера і вживає додаткових заходів безпеки, але розраховувати на приватність і захищеність розмов в соцмережі не варто, попередили експерти.

До речі, нещодавно виявлена ​​фішингова кампанія відзначилася цікавим підходом до крадіжки облікових даних жертви: зловмисники використовують API популярного месенджера Telegram для створення шкідливих доменів.