Технологія на основі штучного інтелекту здатна визначати симптоми інфекції COVID-19.
Невідомий, який використовує псевдонім “THE0TIME” виставив на продаж вихідний код однієї з технологій медичної компанії Huiying Medical Technology, яка дозволяє за допомогою штучного інтелекту виявляти зараження коронавірусною інфекцією (COVID-19).
Як стверджує продавець, він також отримав доступ до даних експериментів, пов’язаних з COVID-19. База даних містить призначену для користувача інформацію (1,5 МБ), вихідний код технології (1 ГБ) і записи експериментів COVID-19 (150 МБ), а її ціна складає 4 BTC (приблизно $ 31 тис.)
Huiying Medical Technology досліджує, розробляє, виробляє і поширює медичні пристрої візуалізації. Компанія поставляє рентгенологічні апарати, пристрої комп’ютерної томографії легенів та інші продукти. Вона співпрацює з Huawei і Intel і поставляє свої технології в різні країни Азії. Huiying Medical Technology розробила систему на основі штучного інтелекту, здатну виявляти ознаки пневмонії за допомогою DICOM-знімків комп’ютерної томографії грудної порожнини і визначати симптоми інфекції COVID-19.
Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
ЯК ЗРОБИТИ ВАШУ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЮ МАКСИМАЛЬНО БЕЗПЕЧНОЮ? ПОРАДИ
ЩО КРАЩЕ – “ВИМКНУТИ” ЧИ “ПЕРЕЗАВАНТАЖИТИ” КОМП’ЮТЕР? ПОРАДИ ЕКСПЕРТІВ
ЯК ЗРОБИТИ ВІДДАЛЕНИЙ РЕЖИМ РОБОТИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ БЕЗПЕЧНИМ? ПОРАДИ
ФІШИНГ ТА СПАМ: ЯК РОЗПІЗНАТИ ІНТЕРНЕТ-ШАХРАЙСТВА, ПОВ’ЯЗАНІ З COVID-19?
АПГРЕЙД ВАШОГО КОМП’ЮТЕРА: 5 КОМПЛЕКТУЮЧИХ, ЯКІ ВАРТО ОНОВИТИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ
Нагадаємо, облікові записи 20 мільйонів користувачів були опубліковані в Інтернеті. Хакер, який скоїв злочин, стверджує, що він може опублікувати ще 19 мільйонів.
Також у пристроях для моніторингу та контролю системи “розумного дому” були виявлені серйозні уразливості. Ці системи використовуються у тисячах будинках та в невеликих офісах у всьому світі. Однак через роботу більшості співробітників вдома уразливості в таких системах можуть стати потенційним вектором атак на підприємства.
Зверніть увагу, що Гголосові помічники Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Siri та Microsoft Cortana протягом останніх років стали надзвичайно популярними. Однак, через те, що вони досить часто активуються випадково, навіть якщо користувачі не вимовляли спеціальні фрази, постало питання безпеки та конфіденційності цифрових асистентів.
Кожен користувач Інтернету має хоч аб один обліковий запис у соціальних мережах. І злам екаунта, його блокування чи несанкціонований доступ зловмисників може стати для власника справжньою трагедією. Як зарадити цьому та розпізнати втурчання у Ваш обліковий запис, читайте тут.
Окрім цього, більшість користувачів вважають, що використання складного PIN-коду та біометричних даних забезпечує всебічний захист месенджерів. Однак приклади поширення шкідливого програмного забезпечення через месенджери свідчать про “прогалини” у безпеці. Як не стати жертвою зловмисників та зменшити ризики несанкціонованого доступу до профілю, дізнайтесь зі статті.