Зовсім нещодавно користувачі iPhone оновили свої пристрої до версії iOS 14.5, але компанія знов тішить своїх прихильників новими функціями і оновленнями безпеки у iOS 14.6, яка вже доступна для встановлення.

iOS 14.6 пропонує ряд нових функцій:

Можливість ділитися карткою Apple з п’ятьма людьми (13 років і старше), додавши функції для відстеження витрат, управління витратами з необов’язковими обмеженнями та контролем. Кожна людина також має можливість побудувати кредитну історію.

Для подкастів тепер є варіанти підписки на канали та окремі шоу.

Для AirTag та Find My, Apple створила опцію додавання адреси електронної пошти замість номера телефону для AirTag та мережевих аксесуарів Find My. Також AirTag тепер частково відображатиме замаскований номер телефону при натисканні на пристрій, що підтримує NFC.

Також нова функція, додана до спеціальних можливостей, яка дозволяє користувачам за допомогою Voice Control розблокувати свій iPhone після перезапуску, використовуючи лише свій голос.

Існує також ряд виправлень:

  • Розблокування за допомогою Apple Watch може не працювати після блокування iPhone на Apple Watch.
  • Нагадування можуть відображатися як порожні рядки.
  • Розширення для блокування дзвінків можуть не відображатися в налаштуваннях.
  • Пристрої Bluetooth можуть іноді відключати або надсилати звук на інший пристрій під час активного дзвінка.
  • Під час запуску iPhone може мати знижену продуктивність.

У цьому оновленні також є понад 30 виправлень безпеки, і хоча, жодне з них активно не використовується зловмисниками, оновлення не слід відкладати надовго.

Також вийшли iPadOS 14.6, watchOS 7.5, tvOS 14.6, macOS Big Sur 11.4, Safari 14.1.1, а також оновлення безпеки для macOS Mojave та Cataline.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як завантажити дані Google Maps? ІНСТРУКЦІЯ

Психічне здоров’я у дітей від соцмереж і смартфонів не страждає – ДОСЛІДЖЕННЯ

Як створити надійний пароль? ПОРАДИ

Як вберегти свої банківські рахунки від кіберзлочинців? ПОРАДИ

Що таке FLoC Google і як він буде відстежувати Вас в Інтернеті?

До речі, пандемія спричинила нову хвилю цифрової трансформації у всьому світі. І державні установи не залишилися осторонь цього процесу. Завдяки розширенню цифрової інфраструктури, зокрема створенню нових додатків та сервісів, віддалених робочих місць та переходу в хмарне середовище, кількість потенційних векторів атак збільшилася.

Також повністю модульний ноутбук з ОС Windows від Framework тепер готовий до попереднього замовлення за базовою ціною у $999. Клієнти можуть розміщувати замовлення на веб-сайті Framework. 13,5-дюймовий ноутбук складається повністю з модульних деталей, включаючи материнську плату, яку ви можете легко поміняти та замінити.

Кілька редакцій Windows 10 версій 1803, 1809 та 1909 досягли кінця обслуговування (EOS), починаючи з травня , про що Microsoft нагадала нещодавно. Пристрої з випусками Windows 10, які досягли EoS, більше не отримуватимуть технічну підтримку, а також щомісячні виправлення помилок та безпеки, щоб захистити їх від останніх виявлених загроз безпеки.

Окрім цього, після вступу в силу нової політики Google в описі додатків з’явиться додатковий розділ з інформацією про те, до яких даними має доступ продукт. У розробників буде можливість розповісти користувачам про те, для чого додаткам потрібен доступ до тих або інших даних і як їх обробка впливає на загальну функціональність.