Вимірювати серцебиття, а також тиск зможе ще один “розумний” годиник

Незабаром “розумний” годинник Apple Watch 4, який має функцію електрокардіографії, не буде єдиним серед гаджетів, які вміють вимірювати серцебиття. Нова заявка на патент свідчить, що над додаванням цієї функції у майбутню версію розумних годинників Gear Watch працює і компанія Samsung, пише iTechua.

Також у заявці сказано, що пристрій, якщо його носити на зап’ясті, вимірює артеріальний тиск з урахуванням часу проходження імпульсу (PTT), так і індексу артеріальної жорсткості (ASI), які розраховуються з допомогою фотоплетизмографии і електрокардіографії для більшої точності.

Крім того, фотоплетизмографический датчик, сигнал якого виходить впливом світлових променів з двома або більше різними довжинами хвиль на палець користувача, що контактує з електродом електрокардіографа, може використовуватися в якості датчика насичення киснем. Його показання можна використовувати для розрахунку споживання калорій відповідно до активності користувача, а також для моніторингу таких станів, як утруднене дихання, помутніння свідомості, шок, гіпоксія в горах або отруєння газом.

Патентна заявка була подана в США 1 червня 2018 року. Про терміни появи розробки на ринку поки що даних немає.