Діти стають дедалі обізнаними технічно і дуже швидко засвоюють основи роботи з різноманітною технікою. Але, на жаль, маленькі користувачі жодним чином не захищені від небажаного контенту. Пропонуємо дізнатися, як правильно використовувати батьківський контроль на Android.

Увімкнувши батьківський контроль, Ви можете вказати, який контент заборонено завантажувати або купувати в Google Play користувачам відповідно до їхнього віку.

Як працює батьківський контроль у Google Play?

Батьківський контроль працює лише на пристроях Android, на яких його налаштовано. Щоб налаштувати батьківський контроль на іншому пристрої, повторіть указані нижче дії.

Якщо пристроєм користуються кілька осіб, можна окремо налаштувати батьківський контроль для кожного користувача.

Користувач, який налаштовує батьківський контроль, створює PIN-код. Його потрібно буде ввести, щоб вилучити або змінити налаштування батьківського контролю.

Як налаштувати батьківський контроль?

1. Відкрийте додаток Play Маркет Google Play на пристрої, на якому потрібно ввімкнути батьківський контроль.

Батьківський контроль на Android: як налаштувати?

2. Угорі ліворуч торкніться значка “Меню” а потім “Налаштування”, а потім “Батьківський контроль”.

Батьківський контроль на Android: як налаштувати?

3. Увімкніть опцію “Батьківський контроль”.

4. Створіть PIN-код. Так користувачі, які не знають PIN-код, не зможуть змінити налаштування батьківського контролю. Якщо Ви налаштовуєте батьківський контроль на пристрої своєї дитини, виберіть PIN-код, який вона не знає.

Батьківський контроль на Android: як налаштувати?

5. Виберіть тип контенту, який хочете відфільтрувати.

Батьківський контроль на Android: як налаштувати?6. Виберіть, як відфільтрувати чи обмежити доступ.

Батьківський контроль на Android: як налаштувати?Налаштувавши батьківський контроль, Ви можете вмикати та вимикати його. Усі вибрані параметри зберігаються, тому їх не потрібно знову налаштовувати, коли ви вмикаєте їх заново або змінюєте PIN-код. Завдяки цьому ви можете користуватися пристроєм разом з іншими користувачами, яким не потрібен батьківський контроль.

Також фахівці компанії Avast виявили дивного шкідника Clipsa, який не тільки краде криптовалюту, підміняє адреси гаманців у буфері користувачів і встановлює майнери на заражені машини, але і запускає на скомпрометованих хостах брутфорс-атаки проти WordPress-сайтів.

Стало відомо, що в п’ятницю, 9 серпня, на конференції для розробників генеральний директор споживчого напрямки Huawei Річард Юй (Richard Yu) здивував аудиторію, презентувавши “HarmonyOS”, яка, за його словами, є більш швидкою і безпечною системою, ніж Android.

Окрім цього, дослідник із безпеки виявив уразливості в низці пристроїв, експлуатація яких дозволяє перетворити девайс у “наступальну” низькосортну кіберзброю.

Фахівці Microsoft виявили в Remote Desktop Services (RDS) чотири нові критичні уразливості на зразок нещодавно виправленій BlueKeep.

Зверніть увагу, Android-пристрої можуть постачатися із вбудованим шкідливим ПЗ і бекдорами через недостатній контроль виробників і постачальників.

Дослідники з безпеки з Pen Test Partners виявили численні уразливості в маршрутизаторах 4G від різних компаній, експлуатація яких дозволяє отримати доступ до конфіденційної інформації користувачів.

Компанія HYP3R збирала і зберігала інформацію про мільйони користувачів Instagram без їх відома, повідомляє видання Business Insider.