У Мережі виявлений відкритий сервер Elasticsearch, що містить дані більше 150 млн користувачів соціальних мереж Facebook, LinkedIn і Instagram.

База даних містить дані 66 117 839 користувачів LinkedIn (ім’я, посилання на профіль, електронна пошта, країна проживання, місце роботи, посаду тощо), 11 651 162 користувачів Instagram (ім’я, посилання на профіль, електронна пошта, номер телефону, країна проживання, дані по передплатникам тощо) і 81 551 567 користувачів Facebook (ім’я, посилання на профіль, електронна пошта, номер телефону, країна проживання, дані про передплатників тощо).

Сервер розташовувався в США, на майданчику Alibaba і належить китайській компанії Shenzhen Benniao Social Technology, яка надає ліди (Лід – це людина, яка виявляє цікавість до вашого продукту або послуги в тій чи іншій формі) з соціальних мереж для китайських компаній, що працюють на закордонних ринках.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як захиститися від незаконного криптомайнінгу?

Як швидко знайти системні налаштування у Windows 10? – ІНСТРУКЦІЯ

Як допомогти Gmail розпізнавати спам та заблокувати небажані листи?

10 кращих додатків для обміну повідомленнями на Android

Як поділитися своїм місцезнаходженням з друзями на iOS і Android? ІНСТРУКЦІЯ

Як відформатувати текст у Google Таблицях? ІНСТРУКЦІЯ

Фішингову кампанію з використанням бренду Netflix виявили фахівці з кібербезпеки. Зловмисники розсилають користувачам листи з повідомленням про заборгованість і вимогою змінити платіжні дані для продовження підписки.

Також сервіс “Карти” від Google зараз активно удосконалюють, щоб полегшити розрізнення природних особливостей навколишнього середовища – щоб люди могли побачити з великою точністю, де розташовані гірські крижані шапки, пустелі, пляжі чи густі ліси. За даними Google, нові “Карти” будуть доступні у 220 країнах та окремих територіях, які зараз підтримуються програмою – “від найбільших мегаполісів до малих селищ”.

Зверніть увагу, щойно відкритий дослідниками P2P-ботнет уразив щонайменше 500 урядових та корпоративних серверів SSH протягом 2020 року.  Фірма з кібербезпеки Guardicore опублікувала дослідження FritzFrog, однорангового (P2P) ботнету, який було виявлено за допомогою устаткування компанії з січня цього року.

До речі, Huawei підтвердила, що Android-пристрої її виробництва як і раніше будуть отримувати оновлення функціоналу та патчі безпекиЯк повідомили представники Huawei порталу Huawei Central, компанія продовжить оновлювати свої смартфони (в тому числі Honor) з передвстановленим магазином додатків Google Play і Huawei Mobile Services.

Microsoft випустила позапланове оновлення KB4578013, що виправляє дві уразливості підвищення привілеїв в сервісі віддаленого доступу (Windows Remote Access).