Виявили вразливості у додатку Samsung для “розумного” дому

7 Переглядів 2 хв. читання

Аналітик з вразливостей програмного забезпечення в Координаційному центрі CERT (CERT/CC) Уіл Дорман (Will Dormann) повідомив на конференції BSides у Сан-Франциско про виявлення у більшості Android-додатках вбудованих криптографічних ключів, пише Іnternet.ua.

За словами експерта, він просканував близько 1,8 мільйонів безкоштовних додатків для ОС Android і виявив велику кількість проблем безпеки. Ключі PGP, коди VPN і вшиті паролі адміністратора були доступні в багатьох програмах.

«Я просканував тільки безкоштовні додатки. Впевнений, у платних додатків є аналогічгі проблеми», – зазначив спеціаліст.

Загалом Дорман виявив майже 20 тисяч програм з незахищеними ключами, в тому числі в популярному додатку Samsung для «розумного» дому.

Дорман також звернув увагу на інструмент для розробників Appinventor, який за замовчуванням вбудовує закриті ключі в додаток. На даний момент розробники інструменту вже виправили дану проблему.

У сховищі програмних ключів також було виявлено багато проблем. Сховища ключів Java та Bouncy Castle не шифруються на рівні контейнера і покладаються на захист паролем, якого, за словами спеціаліста, недостатньо.

А рамках експерименту експерт використовував для зламу вразливих додатків два популярних зломщика паролів – Jack the Ripper та Hashcat.

«Hashcat показав себе набагато краще. Він не тільки розпізнає людську звичку робити заголовною саме першу літеру, але також перевіряти знаки оклику в кінці паролю, а також чотири цифри, тому що багато людей додають дати», – відзначив спеціаліст.

Поділитися