Компанія Xiaomi створює новий ноутбук на базі операційної системи Windows 10. Про це повідомила організація Bluetooth SIG, пише AKKet.com.

Компанія протестувала майбутню новинку, а потім поділилася подробицями про неї. Новий комп’ютер від Xiaomi називається RedmiBook 14 з 14-дюймовим IPS-екраном. Основою ноутбука є процесор від компанії Intel, який саме – не розкривається.

Дисплей при 14-дюймовій діагоналі має роздільну здатність 1920 на 1080 пікселів (FHD). Це буде найбюджетнійший портативний комп’ютер, а не професійна робоча станція з великою обчислювальною потужністю. Пристрій підтримуватиме дві найновіші технології Bluetooth 5.0 LE і Wi-Fi 802.11ac.

Про те, коли вийде Xiaomi RedmiBook, не повідомляють. З огляду на те, що цей пристрій сертифікували тільки зараз, його презентацію варто чекати в червні-липні, і відбудеться вона, звичайно, ж в Китаї.

Відомо, що прямо “з коробки” на новинку буде встановлена ​​оригінальна ліцензійна операційна система Windows 10, тому купувати її окремо не доведеться.

Нагадаємо, додаток WhatsApp дозволяв хакерам встановлювати на телефони шкідливу програму для стеження за користувачами, визнав власник одного з найпопулярніших месенджерів Facebook.

Також, найбільш поширеними серед шкідливих програм у квітні 2019 року в Україні були загрози, які показують рекламу.

Окрім цього, пристрої на iOS позбавлені можливості впливати на зовнішній вигляд інтерфейсу системи, тому замінити іконки додатків неможливо. Однак існує спосіб вирішити цю проблему.