Нещодавно компанія Google випустила браузер Chrome 74, який став одним з найбільш суперечливих апдейтів для найпопулярнішого веб-браузера в світі. Особливо це стосується Windows 10, пише 3dnews.

Як відомо, в цій збірці з’явився темний режим оформлення, який змінювався слідом за змінами теми операційної системи. Тобто поставити темну тему “десятки” і світлу – браузера – не вийде просто так.

Але це не єдина проблема 74-й версії. У браузері виявилася помилка, яка поки не отримала широкого поширення, але, схоже, вражає все більшу кількість комп’ютерів. Вона проявляється як на Windows, так і на macOS.

Ця помилка не дозволяє очистити історію перегляду веб-сторінок в браузері. У компанії вже підтвердили її наявність. Як виявилося, якщо використовувати штатні інструменти очищення, процес завершується збоєм або зависає.

Цікаво, що перші повідомлення з’явилися ще за часів Chrome 72, але тепер число скарг зростає. Про це свідчать звіти з помилками, але поки немає даних про кількість збоїв і про причини. Повідомляється лише, що для цього повинні зійтися багато факторів.

Однак кешовані дані можна видалити просто через провідник. Потрібно зайти за адресою C:\Users\%username%\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default. Після цього потрібно просто видалити весь вміст з папки.

На даний момент виправлення вже є, його тестують у збірці Canary. Терміни виходу релізу не уточнюються, але можна припустити, що патч буде інтегрований в версію 75, яку випустять на початку червня.

Нагадаємо, додаток WhatsApp дозволяв хакерам встановлювати на телефони шкідливу програму для стеження за користувачами, визнав власник одного з найпопулярніших месенджерів Facebook.

Також, найбільш поширеними серед шкідливих програм у квітні 2019 року в Україні були загрози, які показують рекламу.

Окрім цього, пристрої на iOS позбавлені можливості впливати на зовнішній вигляд інтерфейсу системи, тому замінити іконки додатків неможливо. Однак існує спосіб вирішити цю проблему.