На початку вересня минулого року Apple випустила велике оновлення для HomePod. Розумна колонка отримала безліч нових функцій і опцій для голосового помічника Siri. Через розумну колонку тепер можна здійснювати і приймати телефонні виклики, пише AppleInsider.

Спочатку в гаджеті можливість приймати дзвінки була відсутня. Тому HomePod потрібно відповідним чином підготувати:

  • Запускаємо програму “Дім” на вашому iPhone.
  • Вибираємо серед списку HomePod і заходимо в її налаштування.
  • Тут нам потрібно дати дозвіл на обробку персональних запитів. Переводимо повзунок в активне положення.

Зауважимо, що цю опцію необхідно налаштувати для кожного з HomePod (якщо у Вас їх декілька).

Наступний етап – слід переконатися що iPhone і HomePod підключені до однієї бездротової мережі Wi-Fi.

Щоб почати дзвінок, попросіть Siri зателефонувати комусь зі своїх контактів або ж просто продиктуйте номер. Вхідні дзвінки автоматично переадресовуються з iPhone на HomePod – досить лише попросити голосового асистента відповісти на дзвінок. Всі команди необхідно озвучувати англійською мовою (або іншою встановленою за замовчуванням мовою, підтримки української чи російської немає).

Також можливо перевірити пропущений виклик за допомогою простої команди “Siri, хто щойно дзвонив?”.

За необхідності почати виклик можна на iPhone, а продовжити розмову вже з HomePod. Для цього потрібно активувати відповідну опцію в налаштуваннях виклику.

До речі, розробник Макс Вайнбах у соціальній мережі Twitter розповів, що Apple змінить в iOS 13.

Незабаром Apple випустить оновлення iOS 12.2 з корисним нововведенням, яке запобігає збору інформації про користувача, показу таргетованої реклами на сайтах і збільшує швидкість завантаження сторінок.

Також стало відомо, що Apple планує відмовитися від чіпів Intel на користь власного процесора на базі архітектури ARM. Власні процесори дозволять розробникам створювати одну програму, яка працюватиме на смартфонах, планшетах та Mac.