Незабаром Apple випустить оновлення iOS 12.2 з корисним нововведенням, пише iG.

Нещодавно Apple відключила в Safari функцію Do not Track, яка забороняє сайтам відстежувати деякі дії користувачів. Як з’ясувалося, ця функція була неефективна, і Apple повністю переробила її. Браузер Safari, встановлений в iOS 12.2, обмежує стеження значно ефективніше. Він встановлює максимальний час зберігання cookie-файлів – до семи днів, а також забороняє сайтам використовувати набори cookie, зібрані іншими сайтами.

Це нововведення запобігає збору інформації про користувача, показ таргетованої реклами на сайтах і збільшує швидкість завантаження сторінок.

До теперішнього моменту вийшло три бета-версії iOS 12.2. Очікується, що Apple випустить фінальну збірку цього оновлення 25 березня – відразу після презентації, на якій буде оголошено про запуск декількох нових сервісів.

До речі, Apple планує відмовитися від чіпів Intel на користь власного процесора на базі архітектури ARM. Власні процесори дозволять розробникам створювати одну програму, яка працюватиме на смартфонах, планшетах та Mac.

Також стало відомо, які новинки Apple планує випустити в 2019 році. За словами аналітика Мін Чи Куо, Apple випустить новий 16-дюймовий MacBook Pro, 31-дюймовий 6K монітор, iPhone з двосторонньою зарядкою, нові iPad і багато іншого.