PDF-файли зручні для розповсюдження документів, тому що вони однаково виглядають у всіх операційних системах та текстових редакторах, а також – коли документ треба роздрукувати. Як правило, Ви створюєте документи за допомогою іншого додатка, а потім конвертуєте їх у PDF.  Як конвертувати документ Microsoft Word у формат PDF? Про це читайте у статті.

Якщо у Вас настільна версія Microsoft Word, встановлена ​​на Вашому ПК із ОС Windows або Mac, найпростіший спосіб конвертувати документ у PDF –  безпосередньо у самому Word за допомогою вбудованого інструмента.  Для цього зробіть кілька наступних кроків.

Як конвертувати файли Microsoft Word у PDF? ІНСТРУКЦІЯ

Відкрийте документ, який потрібно конвертувати, а потім натисніть вкладку “Файл”.

Як конвертувати файли Microsoft Word у PDF? ІНСТРУКЦІЯ

На екрані зліва виберіть “Зберегти як” зі списку ліворуч.

Як конвертувати файли Microsoft Word у PDF? ІНСТРУКЦІЯ

Далі на екрані “Зберегти як” виберіть місце, де потрібно зберегти PDF (OneDrive, Цей ПК, певну папку або де завгодно).

Як конвертувати файли Microsoft Word у PDF? ІНСТРУКЦІЯ

Натисніть стрілку меню праворуч від поля “Зберегти як тип” і виберіть у меню “PDF (*.pdf)”.

Як конвертувати файли Microsoft Word у PDF? ІНСТРУКЦІЯ

Якщо Ви хочете, Ви можете змінити назву файлу в цей час. Коли будете готові, натисніть кнопку “Зберегти”. Після збереження PDF -файлу Ви повернетесь до документа Word, а новий PDF-файл автоматично відкриється у програмі перегляду PDF за умовчанням.

Якщо у Вас немає Word, але Вам потрібно конвертувати у PDF документ, який хтось надіслав Вам,  у Вас є кілька варіантів:

  • Google Диск: Ви можете завантажити документ Word на Google Диск, зберегти його як документ Google, а потім конвертувати у PDF. Це працює досить добре, якщо у Вас є простий, переважно текстовий документ Word без особливого форматування (і якщо у Вас вже є обліковий запис Google).
  • Веб -сайт для перетворення: Існує багато сайтів, які пропонують безкоштовно конвертувати документи Word у PDF. Ми рекомендуємо freepdfconvert.com. Це безпечний сайт, він працює швидко, і він досить добре справляється з документами Word навіть з невеликою кількістю форматування. І це насправді безкоштовно, якщо Вам просто потрібно перетворити випадковий документ Word у PDF. Платна підписка надає Вам додаткові функції, такі як необмежена кількість конверсій (декілька документів одночасно), а також можливість конвертувати більше типів файлів.
  • LibreOffice: LibreOffice – це безкоштовний офісний додаток з відкритим кодом, який пропонує багато тих самих функцій, що і Microsoft Office. Ви навіть можете відкривати документи Microsoft Word і конвертувати їх у PDF.

Джерело: How-To Geak

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Чому три випадкових слова – це найкращий пароль? ІНСТРУКЦІЯ

Як не стати жертвою програм-вимагачів? ПОРАДИ

Якими будуть нові смартфони Galaxy Z Fold 3 та Z Flip 3? ОГЛЯД

Як уникнути шахрайських схем із використанням deepfake-відео? ПОРАДИ

Навіщо інші антивіруси, якщо у Вас є Windows Defender? ПОРАДИ

Як налаштувати режим “Не турбувати” на телефонах Samsung Galaxy? – ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, ізраїльський виробник рішень для верифікації та забезпечення прозорості в мобільних та online-екосистемах GeoEdge повідомив про виявлення першої у світі кібератаки на домашні IoT-пристрої з використанням шкідливої реклами.

Також баг на офіційному сайті виробника автомобілів Ford Motor відкривав конфіденційні дані, доступ до яких міг отримати будь-який хакер. Серед інформації були бази даних клієнтів, відомості про співробітників тощо.

Окрім цього, американська трубопровідна компанія Colonial Pipeline виплатила 4,4 мільйона доларів хакерам, які викрали особисті дані майже 6 тисячам нинішніх та колишніх працівників компанії. Colonial Pipeline була вимушена сплатити викуп через ймовірність загрози газової кризи.

І майже анекдотична ситуація трапилася із розробником шкідливих програм, який розпочав їх тестування у своїй системі, щоб випробувати нові функції, а згодом дані потрапили на розвідувальну платформу хакерів. Мова йде про розробника Raccoon – трояна-викрадача інформації, який може збирати дані з десятків програм.