Windows 10 дозволяє налаштувати зовнішній вигляд кількома способами, включаючи вибір кольорового режиму та акценту кольорів для багатьох поверхонь, таких як межі вікна, смуги заголовків, меню “Пуск”, “Панелі завдань” та “Центру дій”.

Однак якщо Ви вибираєте кольоровий акцент для робочого столу, Ви, мабуть, помітите, що “Пуск”, “Панель завдань” та “Центр дій” теж буде відображений сірим кольором. Це не помилка, а очікувана поведінка в Windows 10. Однак Ви можете вирішити цю проблему, внісши зміни в налаштування персоналізації.

З цієї інструкції Ви дізнаєтесь, як налаштувати параметр акценту кольорів для “Пуску”, “Панелі завдань” та “Центру дій”.

Для цього виконайте наступні дії:

  1. Відкрийте “Налаштування”.
  2. Клацніть на “Персоналізація”.
  3. Клацніть “Кольори”.
  4. Скористайтеся випадаючим меню “Вибір кольору” та виберіть темний або спеціальний варіант.

Коротка порада: Якщо Ви користуєтеся опцією “Спеціальний”, переконайтесь, що Ви вибрали темний варіант для “Режим Windows”.

У розділі “Показати акцент кольорів на наступних поверхнях” тепер можна перевірити параметр “Пуск”, “Панель завдань” та “Центр дій”.

Після виконання цих кроків поверхні, такі як меню “Пуск”, “Центр дій” та “Панель завдань”, тепер відображатимуть кольоровий акцент, вибраний на сторінці “Налаштування кольорів”.

Ви можете повністю налаштувати зовнішній вигляд робочого столу за допомогою цієї інструкції, і Ви можете скористатися цими кроками для оптимізації простору “Панелі завдань” у Windows 10.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ПОСТІЙНО ВІДКРИВАТИ ПОСИЛАННЯ У CHROME, А НЕ У SAFARI НА ПРИСТРОЯХ IOS? ІНСТРУКЦІЯ

ЯК НАДСИЛАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ У WHATS APP ЗІ СВОГО КОМП’ЮТЕРА? – ІНСТРУКЦІЯ

ОГЛЯД УСІХ ПЛАНШЕТІВ ВІД APPLE: ЯКИЙ IPAD ВАРТИЙ ВАШОЇ УВАГИ?

ЯК ЛЕГКО ПЕРЕЙТИ З ANDROID НА IOS? ІНСТРУКЦІЯ

ОГЛЯД П’ЯТИ ФУНКЦІЙ ANDROID 11, ЧЕРЕЗ ЯКІ ВАРТО ОНОВИТИСЯ

Нагадаємо, Mac переживає ще одну величезну зміну процесора. До кінця 2020 року Apple випустить Mac, які містять “Apple Silicon”, як і iPad та iPhone. Ось що означає кінець процесорів Intel для майбутнього Mac. Новий macOS 11.0 Big Sur, який очікують восени 2020 року, стане першою версією macOS, яка підтримує цю нову архітектуру.

Також Apple на всесвітній конференції розробників Worldwide Developers Conference (WWDC) 2020 анонсувала нові функції конфіденційності та безпеки для користувачів iOS і macOS.

Окрім цього, після років спекуляцій та чуток, Huawei офіційно представила свою операційну систему Harmony OS в 2019 році. Можна сказати, що було поставлено більше питань, ніж відповідей. Як це працює? Які проблеми вона вирішує? І це продукт ворожнечі між Huawei та урядом США?

До речі, хакери використовували шкідливе програмне забезпечення, через яке викрадали реквізити банківських електронних рахунків громадян США, Європи, України та їхні персональні дані. Зокрема, через електронні платіжні сервіси, у тому числі заборонені в Україні російські, вони переводили викрадені гроші на власні рахунки у вітчизняних та банках РФ і привласнювали.

Хакери зараз користуються сервісом Google Analytics для крадіжки інформації про кредитні картки із заражених сайтів електронної комерції. Відповідно до звітів PerimeterX та Sansec, хакери зараз вводять шкідливий код, призначений для крадіжки даних на компрометованих веб-сайтах.