Загальнодоступність профілю в Instagram є ключовим фактором для охоплення ширшої аудиторії. Але це також залишає можливість появи коментарів  під Вашими дописами, які можна кваліфікувати як спам. На щастя, за допомогою засобів контролю конфіденційності Instagram Ви можете вибрати, хто може коментувати Ваші публікації. Ось як це зробити.

1. Відкрийте Instagram на своєму пристрої iPhone або Android. Перейдіть на вкладку свого профілю, натиснувши піктограму свого зображення профілю справа внизу.

2. Відкрийте бічне меню, натиснувши кнопку “гамбургера” у верхньому правому куті, а потім перейдіть до Налаштування > Конфіденційність.

3. Увійдіть у меню “Коментарі”.

4. Тут перша опція “Дозволити коментарі від” дозволяє обмежити, яка група людей може залишати коментарі до Ваших фотографій та відео.

5. За замовчуванням, якщо у Вас є загальнодоступний профіль, це налаштування налаштовано на “Усі”. Ви можете змінити його, щоб отримувати коментарі лише від людей, за якими Ви стежите, Ваших підписників або обох.

6. Крім того, Ви можете індивідуально заборонити людям коментувати Ваші публікації. Для цього налаштуваннях “Коментарі” натисніть “Блокувати коментарі від” та введіть у поле осіб, яким Ви хочете заборони коментувати Ваші дописи.

У текстовому полі у верхній частині екрана знайдіть маркер Instagram людини, і коли він з’явиться в результатах, натисніть синю кнопку “Заблокувати” поруч із записом. Ви можете додати до цього списку скільки завгодно профілів Instagram.

Якщо Ви хочете скасувати це рішення пізніше, просто поверніться на цю сторінку та натисніть кнопку “Розблокувати”.

Варто зазначити, що Instagram не повідомить людину про те, що Ви її заблокували. Вони все одно зможуть додавати нові коментарі до Ваших публікацій, однак ці коментарі не буде бачити ніхто, крім них, навіть Ви.

Як обмежити профіль людини в Instagram?

Якщо Ви хочете читати коментарі заблокованих користувачів, можете замість цього скористатися функцією обмеження Instagram.

Коли Ви обмежите когось в Instagram, їх коментарі будуть відображатися для Вас і самої людини. Однак Instagram за замовчуванням приховує їх, а коментар від користувача з обмеженим доступом відображається під Вашими публікаціями як “Заборонений коментар”.

Ви можете прочитати його, натиснувши опцію “Переглянути коментар”, або повністю видалити за допомогою сусідньої кнопки “Видалити”.

1. Щоб обмежити обліковий запис Instagram, відвідайте профіль людини, а потім торкніться меню з трьома крапками у верхньому правому куті.

2. Виберіть “Обмежити” зі списку.

Якщо хтось все ще дошкуляє Вам в Instagram, можете заблокувати користувача як крайню міру або перейти до приватного профілю.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Шахрайство, оманливий дизайн, або як торгові сайти змушують Вас витрачати більше?

Найпоширеніші схеми кіберзлочинців та способи захисту від них. Поради

Як користуватися спеціальними піктограмами програм на Вашому iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перемістити програми з бібліотеки додатків на головний екран на iPhone?– ІНСТРУКЦІЯ

Чим Вам загрожує підключення невідомих USB? Поради із захисту

Як зробити Chrome веб-браузером за замовчуванням на iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

Кібератаки та шкідливі програми – одна з найбільших загроз в Інтернеті. Дізнайтеся з підбірки статей, як виникло шкідливе програмне забезпечення та які є його види, що таке комп’ютерний вірус, про усі види шкідливого ПЗ тощо.

До речі, дослідники розкрили подробиці про критичну уразливість в додатку Instagram для Android, експлуатація якої дозволяла віддаленим зловмисникам перехопити контроль над цільовим пристроєм шляхом відправки спеціально створеного зображення.

Цікаво знати, що кіберполіція затримала злочинну групу, яка за допомогою скімінгових пристроїв виготовляла дублікати банківських карток. Далі з цих карток знімали готівку. За це зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення.

Також після додавання до свого функціоналу аудіо-твітів для iOS у червні, Twitter зараз експериментує з ідеєю дозволити людям записувати та надсилати голосові повідомлення за допомогою прямих повідомлень.

Важливо знати, що хакерам вдалося обійти захист iOS 14 на пристроях, що базуються на процесорі Apple A9.