Багато хто втомився від спамерів, які відзначають Вас на своїх фотографіях в Instagram по кілька разів на день. Доводиться кожен раз переходити, повідомляти, що на цьому фото не Ви, і робити репорт в адміністрацію Instagram – повідомляти про спам. Мабуть, в самому фотосервісі теж розуміють, який масштаб набула ця проблема, тому в Instagram з’явилися нові функції, які дозволяють не тільки керувати відмітками, а й коментарями до ваших постів.

Як заборонити відзначати себе в Instagram?

  • Функція допоможе Вам назавжди вирішити проблему з небажаними відмітками.
  • Перейдіть у вкладку зі своїм профілем, в правому верхньому кутку і виберіть “Налаштування”;

Як заборонити відзначати Вас на фото в Instagram?

  • Потім перейдіть у вкладку “Конфіденційність”. Тут Ви побачите два меню, які нам потрібні – “Позначки” і “Згадки”;

Власне, це і є ті самі налаштування, які позбавлять Вас від відміток і згадок з боку спамерів і незнайомих людей. Ви можете як зовсім закрити можливість іншим відзначати Вас, так і залишити її тільки для людей, на яких ви підписані.

Як заборонити відзначати Вас на фото в Instagram?

Для відміток також передбачена функція “Схвалювати мітки вручну” – в цьому випадку користувач, який спробує вас відзначити, побачить, чи дозволяєте Ви це зробити.

Windows 10 перестане підтримувати 32-розрядну версію

Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ЗАХИСТИТИ GOOGLE ДИСК ЗА ДОПОМОГОЮ TOUCH ID АБО FACE ID?

ЯК НАЛАШТУВТАИ НОВИЙ ІНТЕРФЕЙС У НАСТІЛЬНІЙ ВЕРСІЇ FACEBOOK? – ІНСТРУКЦІЯ

ЯК ЗАБОРОНИТИ GOOGLE СТЕЖИТИ ЗА ВАМИ ЧЕРЕЗ WI-FI?

ЯК ВІДПРАВЛЯТИ SMS З КОМП’ЮТЕРА НА ТЕЛЕФОН? – ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ANDROID

ЯК ОЧИСТИТИ ІСТОРІЮ В УСІХ МОБІЛЬНИХ БРАУЗЕРАХ? ІНСТРУКЦІЯ

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ WHATSAPP З ДВОХ НОМЕРІВ? ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ANDROID

Нагадаємо, фахівці ІБ-компанії Malwarebytes виявили нову шкідливу кампанію, під час якої зловмисники викрадають дані банківських карт користувачів за допомогою вбудованого в сайт шкідливого ПЗ.

Зверніть увагу, хакерська група Shiny Hunters заявила, що викрала 500 ГБ даних із депозиторіїв технічного гіганта Microsoft на платформі розробників GitHub, якою  володіє компанія.

Також дослідники безпеки з компанії VPNpro проаналізували 20 найпопулярніших VPN-сервісів і виявили, що два з них містять уразливості, які зловмисники можуть проексплуатувати для перехоплення з’єднання з метою відправлення підроблених оновлень і встановлення шкідливих програм або крадіжки даних користувача.

Коли у Вас кілька облікових записів, тримати у голові усі паролі до них стає складно. Ви можете вдатися до простих комбінацій, однак це лише одна з багатьох помилок, які Ви можете допустити. Ознайомитеся із п’ятьма найпоширенішими помилками, до яких Ви можете вдатися під час створення та використання паролів.

До речі, купувати поганий ноутбук стає складніше, але те, що відрізняє найкращі ноутбуки від хороших ноутбуків, – це те, як вони врівноважують потужність, ефективність, портативність та комфорт. Як вибрати з-поміж кращих пропозицій, які вже є на ринку, читайте у статті.