Помітили, що ваш iPhone X, XR або XS не показує відсоток заряду акумулятора в рядку стану? Ось чотири способи показу відсотка акумулятора на останніх флагманах Apple.

Оскільки рядок стану є більш компактним для iPhone X, XR, XS та XS Max Apple, для нього передбачили менше місця для відображення інформації про пристрої порівняно з попередніми iPhone, у яких на всю ширину дисплея була смужка стану.

Хоча не існує можливості назавжди закріпити відсоток заряду акумулятора на екрані блокування та на головному екрані на останніх iPhone, пропонуємо чотири способи швидко ознайомитися з точним рівнем акумулятора.

  • Відкрити центр управління (проведіть пальцем вниз від правого верхнього кута).
  • На екрані блокування або на головному екрані проведіть пальцем зліва направо, і Ви знайдете відсоток заряду акумулятора вгорі екрана Today View.
  • Запитайте у Siri.
  • Підключіть свій iPhone, і Ви на мить побачите відсотковий показ на екрані блокування.

Ось як виглядають ці кроки на практиці:

Apple випустила оновлення мобільної операційної системи iOS, яка усуває уразливість, що дозволяла встановити джейлбрейк на iPhone з новою версією ОС.

Зверніть увагу, Google оголосила  про нову програму збору помилок, за допомогою якої дослідники з питань безпеки можуть повідомляти про випадки зловживань, коли сторонні додатки крадуть або зловживають даними користувачів Google.  За доповіді фахівців про “дірки” в захисті, зловживання та помилки призначено винагороду – до 50 тис. дол. США.

Машинне навчання не робить комп’ютери нічим подібним до людей, якими б “розумними” вони не ставали. Про це більш детально читайте у статті.

Новий стандарт обіцяє підвищити швидкість та надійність домашньої Wi-Fi мережі. І він з’явиться цієї осені.