Якщо черговий візит в App Store закінчується появою десятка нових іконок на робочому столі iPhone, доводиться кілька хвилин чекати завантаження програм та ігор. Але є можливість скористатися невеликою фішкою iOS і завантажити потрібну програму швидше, щоб відразу почати ним користуватися.

Як керувати швидкістю завантаження:

  1. Під час одночасного завантаження кількох додатків виберіть найпотрібніший.
  2. Із зусиллям натисніть на іконку завантажується програми для виклику 3D Touch меню. На пристроях без 3D Touch потрібно просто затиснути пальцем на іконку.
  3. Виберіть пункт пріоритету завантаження в меню.

Тепер обрана програма буде завантажуватися з максимально можливою швидкістю, а решта програми будуть завантажуватися повільніше до завершення обраної.

В App Store є безліч програм, але вибрати корисні та безкоштовні не так вже й легко. Пропонуємо Вашій увазі збірку п’яти найкорисніших додатків для iPhone, які ви можете завантажити безкоштовно.

До речі, презентація нового iPhone запланована на вересень, проте це жодним заважає появі нових більш сміливих концептів.

Більше двох років тому команді дослідника безпеки Метью Солніка (Mathew Solnik) вдалося вперше в історії отримати доступ і вивчити Secure Enclave Processor (SEP), який є ключовим елементом чипів A7 і новіших від компанії Apple. Його злам потенційно може дозволити хакнути сам пристрій.

Також стало відомо, що Apple планує відмовитися від чипів Intel на користь власного процесора на базі архітектури ARM. Власні процесори дозволять розробникам створювати одну програму, яка працюватиме на смартфонах, планшетах та Mac.

Незабаром Apple випустить оновлення iOS 12.2 з корисним нововведенням, яке запобігає збору інформації про користувача, показу таргетованої реклами на сайтах і збільшує швидкість завантаження сторінок.