Трапляється так, що Ви знаходите статтю, яку хочете прочитати, але не можете зробити цього в даний момент. Виникає потреба зберегти її для того, щоб подивитися пізніше. Наведені нижче способи допоможуть Вам повністю завантажити те, що Вам потрібно, щоб переглянути цікаву для Вас інформацію навіть за відсутності Інтернету.

Pocket

Спочатку Pocket був випущений як програма для читання книг, браузер

веб-сторінкапотім він поступово трансформувався в додаток, що дозволяє не лише завантажувати книги, а й зберігати будь-який текстовий контент і отримувати до нього доступ незалежно від того, є у Вас підключення до “світової павутини” чи ні. Крім веб-сайтів Pocket дозволяє навіть завантажувати дані з популярних сервісів на зразок Twitter і Flipboard. Наявна функція синхронізації. Pocket автоматично синхронізується на всіх Ваших пристроях, на яких встановлена програма.


Завантажити тут.

Evernote

Додаток Evernote – це оригінальний сторонній застосунок для створення заміток. Але, як і попередня програма, з моменту свого створення вона перетворилося в одну з кращих платформ для зберігання майже будь-якого типу контенту. Ви можете імпортувати в Evernote цілі веб-сторінки, зображення, документи та багато іншого. Базова версія Evernote практично не просить грошей за використання. Є підписка, яка дасть можливість завантаження понад 60 мегабайт даних (а саме стільки є в безкоштовній версії). Але для періодичного збереження цікавих Вам статей цього вистачить з головою.


Завантажити тут
.

Feedly

Feedly – це перш за все вкрай зручний агрегатор новин на будь-яку тему. При цьому Ви можете вибирати саме ті розділи, які вам цікаві. Наприклад, новини зі світу Android. Програма буде регулярно надавати Вам посилання на найбільш цікаві веб-сторінки та статті з новою інформацією. При цьому тут є можливість збереження даних жодних обмежень. І повністю безкоштовно.

Завантажити тут.

Як зберегти сторінку з браузера Chrome на Android?

Звичайно, завжди є можливість зберегти будь-яку веб-сторінку за допомогою браузера, не вдаючись до сторонніх програм. Для того, щоб зберегти потрібну Вам сторінку:

  1. Запустіть браузер Chrome на пристрої Android і відкрийте сторінку, яку хочете зберегти.
  2. Праворуч від адресного рядка Ви знайдете значок, виконаний у вигляді трьох крапок, розташованих один над одним.
  3. Натисніть на нього і в меню вибирайте пункт “Завантажити”.

Нагадаємо, що Facebook піймали на зборі інформації про системні бібліотеки користувачів і її завантаженні на сервери компанії.

Також Google збільшила кількість часу, який необхідний новій програмі Android, щоб пройти процедуру затвердження Play Store.

Стало відомо, що оператори здирницького ПЗ Sodinokibi, також відомого як REvil, зламують сайти на WordPress і впроваджують JavaScript-код, який відображає повідомлення фальшивого форуму “Питання і відповіді” поверх вмісту вихідного сайту.

Окрім цього, Apple визнала конструктивний недолік у деяких моделях Apple Watch, що може призвести до розтріскування екрана, і запустила програму заміни для постраждалих користувачів. Apple або уповноважені постачальники послуг безкоштовно замінять екран на відповідних моделях.

Шкідливе ПЗ XMrig для майнінгу криптовалют, раніше помічене тільки на пристроях від компанії ARM, змінило вектор атак і націлилось на системи Intel.

Зверніть увагу, Ви можете повторно завантажувати будь-які додатки, які Ви купували або завантажували на свій iPhone або iPad раніше, Ви також можете завантажувати будь-які додатки, які придбали члени сім’ї, якщо Ви використовуєте функцію сімейного обміну від Apple.

Автор: Олена Кожухар