Компанія Guardicore запустила безкоштовний сервіс Guardicore Threat Intelligence для аналізу шкідливих IP-адрес і доменів, пише SecurityLab.

Платформа надає зручну панель, де відображено списки найбільш активних атакуючих, найчастіше атакованих портів і шкідливих доменів, що дозволить командам безпеки отримати потрібні дані для аналізу атак і мінімізації ризиків.

F5 Networks представила нову модель поширення, задіюється AWS SaaS Enablement Framework. F5 Cloud Services пропонує повністю керовані SaaS-рішення, які можна конфігурувати в AWS всього за кілька хвилин. Рішення підтримують сучасні сценарії розгортання, такі як хмарні додатки, мікросервіси і контейнерні середовища.

XebiaLabs оголосила про реліз рішення ізпрогнозування ризиків у рамках DevOps, покликаного попередити розробників про затримки і ризики в процесі поширення програмного забезпечення. Новий модуль використовує движок DevOps Prediction Engine і поєднує машинне навчання з пропрієтарним алгоритмом, попереджаючи розробників про можливі проблеми до початку релізу ПЗ.

Інструмент ConnectWise Identify від компанії ConnectWise дозволить провайдерам послуг зовнішнього управління (MSP) з легкістю провести оцінку поточного стану безпеки клієнтів. ConnectWise Identify надасть кастомізований, зручний для розуміння звіт про ризики і запропонує низку рекомендацій по їх усуненню.

Acuris Cybercheck є базою даних, що дозволяє організаціям і приватним особам визначити, чи були скомпрометовані їх дані. База даних, підтримувана компанією Acuris Risk, містить дані, зібрані на підпільних торговельних майданчиках, включаючи персональні і фінансові відомості. Для пошуку певних записів або постійного моніторингу даних користувачі можуть скористатися спеціальними API.

Компанія DeviceLock представила нову версію продукту DeviceLock DLP з розширеною можливістю збору і консолідації даних з географічно розподілених серверів системи. Також в числі нових функцій: можливість створення ієрархії серверів зберігання даних, до яких підключаються DeviceLock Enterprise Server (DLES), безпосередньо збирають дані з агентів, а також створення розкладів передачі інформації і схем маршрутизації, які враховують завантаження і стан каналів зв’язку.

Щодня ми відвідуємо десятки сайтів, отримуємо іноді до сотні листів, завантажуємо різноманітні додатки для смартфонів. Кожна наша дія в Мережі супроводжується небезпекою натрапити на “шкідника”, який щонайменше показуватиме нав’язливу рекламу, а найгірше – зніме кошти з банківського рахунку.

Пропонуємо Вашій увазі кілька правил від команди CERT-UA, дотримання яких дозволить вберегтися від кіберзагроз у мережі Інтернет та не стати жертвою шахраїв.