Дослідники з іспанського Університету Instituto de Empresa (IE) провели опитування 2769 осіб з 11 країн щодо заміни національних парламентаріїв на штучний інтелект з доступом до даних громадян. Як показали результати опитування, 51% європейців підтримують ідею того, щоб замість людей в уряді приймали рішення алгоритми штучного інтелекту.

Подібна ідея виявилася особливо популярна в Іспанії, де її підтримали 66% опитаних. 59% респондентів в Італії висловилися за, в Естонії – 56%.

Однак не всім опитаним подобається ідея передачі управління штучному інтелекту, який можна зламати або використовувати в зловмисних цілях. У Великобританії 69% опитаних були проти цієї ідеї, в Нідерландах – 56%, а в Німеччині – 54%.

Близько 75% опитаних в Китаї підтримали ідею заміни політиків на ШІ, в той час як 60% американських респондентів виступили проти неї.

Думки також сильно різняться в залежності від покоління, при цьому молоді люди більш позитивно поставилися до цієї ідеї. Більше 60% європейців у віці 25-34 років і 56% у віці 34-44 років підтримали ідею, тоді як більшість респондентів старше 55 років не вважають її гарною.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як завантажити дані Google Maps? ІНСТРУКЦІЯ

Психічне здоров’я у дітей від соцмереж і смартфонів не страждає – ДОСЛІДЖЕННЯ

Як створити надійний пароль? ПОРАДИ

Як вберегти свої банківські рахунки від кіберзлочинців? ПОРАДИ

Що таке FLoC Google і як він буде відстежувати Вас в Інтернеті?

До речі, пандемія спричинила нову хвилю цифрової трансформації у всьому світі. І державні установи не залишилися осторонь цього процесу. Завдяки розширенню цифрової інфраструктури, зокрема створенню нових додатків та сервісів, віддалених робочих місць та переходу в хмарне середовище, кількість потенційних векторів атак збільшилася.

Також повністю модульний ноутбук з ОС Windows від Framework тепер готовий до попереднього замовлення за базовою ціною у $999. Клієнти можуть розміщувати замовлення на веб-сайті Framework. 13,5-дюймовий ноутбук складається повністю з модульних деталей, включаючи материнську плату, яку ви можете легко поміняти та замінити.

Кілька редакцій Windows 10 версій 1803, 1809 та 1909 досягли кінця обслуговування (EOS), починаючи з травня , про що Microsoft нагадала нещодавно. Пристрої з випусками Windows 10, які досягли EoS, більше не отримуватимуть технічну підтримку, а також щомісячні виправлення помилок та безпеки, щоб захистити їх від останніх виявлених загроз безпеки.

Окрім цього, після вступу в силу нової політики Google в описі додатків з’явиться додатковий розділ з інформацією про те, до яких даними має доступ продукт. У розробників буде можливість розповісти користувачам про те, для чого додаткам потрібен доступ до тих або інших даних і як їх обробка впливає на загальну функціональність.