Зв’язок четвертого покоління 4G з’явився ще у 281 населеному пункті, де проживає близько 404 тисячі осіб.

Про це йдеться у повідомленні оператора мобільного зв’язку “Київстар”.

Зокрема, можливість користуватись швидкісним мобільним інтернетом з’явилась у мешканців міст Східниця, Синевир, Тростянець, Золочів, Балаклія, Короп, Ржищів, Володарка тощо.

Компанія зазначає, що користуватись 4G-зв’язком “Київстар” сьогодні можна в 5994 населених пунктах, де проживає приблизно 27,5 млн чоловік, або 66,2% населення України.

Для того, щоб надавати абонентам якісні послуги передачі даних, оператор продовжує розвивати мережу зв’язку. Так, в мережі “Київстар” понад 27 тисяч базових станцій, з них 7 тисяч – для 4G зв’язку.

Абоненти використовують можливості 4G в основному, для передачі та завантаження відео файлів, доступу до соціальних мереж а також, як заміну фіксованому інтернету в населених пунктах, де є складнощі із проводовим зв’язком.

Нагадаємо, мобільний зв’язок п’ятого покоління (стандарт 5G) може з’явитися в Україні у 2020 році. Відповідний указ підписав Президент України Петро Порошенко 17 травня 2019 року у Міжнародний день електрозв’язку.

Також оператори шкідливого програмного забезпечення взяли на озброєння нову техніку обходу виявлення. Метод отримав назву Cipher Stunting і дозволяє видавати трафік, що генерується ботами, за трафік, що генерується користувачами.

Окрім цього, Європол за сприяння правоохоронних органів Болгарії, Німеччини, України, Молдови та інших країн ліквідував велике кіберзлочинне угрупування, що стоїть за поширенням банківського трояна GozNym, за допомогою якого зловмисники намагалися викрасти близько 100 мільйонів доларів у понад 40 тисяч компаній по всьому світу.