Віце-прем’єр з питань економіки, міністр планування та фінансів Південної Кореї Хон Нам Гі заявив, що його країна першою в світі почне комерційну експлуатацію сервісів мобільного зв’язку п’ятого покоління, пише Yonhap News.

У Сеулі на нараді з питань інноваційного розвитку за участю високопоставлених офіційних осіб, чиновник повідомив, що запуск комерційних 5G-сервісів відбудеться в наступному місяці.

Нагадаємо, що в минулому році оператор KT Corp, провідний постачальник послуг бездротового і фіксованого зв’язку в Південній Кореї, вперше в світі провів тестування своєї 5G-мережі під час зимових Олімпійських ігор в Пхенчхані.

Віце-прем’єр також повідомив, що KT і два інших найбільших оператора Південної Кореї – SK Telecom і LG Uplus – інвестують в цьому році 3 трлн вон ($ 2,6 млрд) в розгортання мережі 5G по всій країні.

До речі, п’яте покоління зв’язку 5G в Україні з’явиться не раніше 2020 року.Про це заявив член правління Інтернет-асоціації України, радник голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Олександр Глущенко.