Американські інвестори китайської компанії ByteDance, якій належить TikTok, розглядають можливість придбання популярного додатка, щоб не втратити над ним контроль в разі його блокування в США.
Як повідомляє видання The Information, в цей час невелика група інвесторів обговорює можливість покупки з вищим керівництвом ByteDance. У неї можуть входити акціонерна компанія General Atlantic і венчурний фонд Sequoia Capital, свого часу вклав кошти в стартапи Apple, Google, PayPal тощо. За попередніми даними, засновник і гендиректор ByteDance Чжан Йімін не проти такої угоди.
Новина про можливу покупку TikTok американськими компаніями з’явилася після того, як влада США повідомила про намір заблокувати додаток на території країни. За словами держсекретаря Майка Помпео, TikTok становить загрозу безпеці, так як передає дані американських громадян уряду КНР. Помпео навіть порадив користувачам з обережністю ставитися до додатка, якщо вони не хочуть, щоб їхня особиста інформація виявилася “в руках у Комуністичної партії КНР”. Пізніше чутки про можливу заборону TikTok в США підтвердив Дональд Трамп.
Минулого тижня економічний радник Білого дому Ларрі Кадлоу запропонував TikTok відокремитися від ByteDance і стати незалежною американською компанією, щоб раз і назавжди покінчити з чутками про співпрацю з китайським урядом. Як варіант – ByteDance може продати додаток американській компанії. Однак продаж конкуренту (наприклад, компанії Snap) може посилити недовіру.
Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
ЯК ОЧИСТИТИ КЕШ ТА ФАЙЛИ COOKIES У БРАУЗЕРІ FIREFOX? – ІНСТРУКЦІЯ
ПОРАДИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ СВОЇХ ДОДАТКІВ ДЛЯ IPHONE АБО IPAD
ЯК ЗАПОБІГТИ ДЕФРАГМЕНТАЦІЇ ТВЕРДОТІЛОГО НАКОПИЧУВАЧА SSD? ІНСТРУКЦІЯ
НАВІЩО ПОТРІБЕН МЕНЕДЖЕР ПАРОЛІВ ТА ЯК ПРАВИЛЬНО ЙОГО ОБРАТИ?
ЯК ЗАБОРОНИТИ GOOGLE ЗБИРАТИ ВАШІ ДАНІ ТА НАЛАШТУВАТИ ЇХНЄ АВТОВИДАЛЕННЯ? ІНСТРУКЦІЯ
Ноутбук та рідина – це погана комбінація, але трапляються випадки, коли вони все ж таки “об’єднуються”. Про те, що робити, якщо це сталося, читайте у статті.
Також після тестування стало відомо, що надзвичайно популярний сьогодні додаток – TikTok, зберігає вміст буфера обміну кожні кілька натискань клавіш. Цей факт насторожив багатьох користувачів, але TikTok лише один із 53 додатків, які зберігають інформацію про користувачів таким чином.
Стало відомо, що мешканець Житомирщини підмінив міжнародного мобільного трафіку на понад півмільйона гривень. Крім цього, встановлено інші злочинні осередки які здійснюють підміну міжнародного трафіку в різних регіонах країни.
До речі, хакери використовували шкідливе програмне забезпечення, через яке викрадали реквізити банківських електронних рахунків громадян США, Європи, України та їхні персональні дані. Зокрема, через електронні платіжні сервіси, у тому числі заборонені в Україні російські, вони переводили викрадені гроші на власні рахунки у вітчизняних та банках РФ і привласнювали.
Хакери зараз користуються сервісом Google Analytics для крадіжки інформації про кредитні картки із заражених сайтів електронної комерції. Відповідно до звітів PerimeterX та Sansec, хакери зараз вводять шкідливий код, призначений для крадіжки даних на компрометованих веб-сайтах.