Apple на щорічній конференції для розробників Worldwide Developer Conference представила новий Mac Pro 6 з процесором Intel Xeon, який буде мати до 28 ядер.

Компанія працювала над оновленим комп’ютером два роки. Його почнуть продавати восени. Ціна стартує від $5999 за комплектацію з 8-ядерним процесором і SSD на 256 гігабайт.

Також Apple представила монітор з 32-дюймовим 6K екраном. Ціна на монітор стартує від $4999. Окремо можна купити підставку Pro stand, яка дозволить регулювати кут нахилу і висоту. Вона буде коштувати $999.

Також на конференції Apple представила оновлену операційну систему для iPhone – iOS 13. У ній повинна на 30% швидше працювати система розпізнавання осіб FaceID. Також обіцяють прискорення запуску програм. Голосовий помічник Siri зможе озвучувати вхідні повідомлення.

Ще раніше стало відомо, що компанія Apple відмовиться від iTunes, замінивши його кількома додатками “Apple Music”, “Книги” і “Підкасти”.

Також група кіберзлочинців Turla поширюють нові інструменти на основі PowerShell – фахівцями з кібербезпеки було виявлено декілька атак на дипломатичні установи в Східній Європі.

Окрім цього, активісти з групи дослідників vpnMentor Ноам Ротем (Noam Rotem) і Рен Локар (Ran Locar) виявили витік даних користувачів сервісу обміну фотографіями Theta360. Як наслідок витоку – скомпрометованими виявилися понад 11 мільйонів знімків, в тому числі тисячі фотографій, прихованих налаштуваннями приватності.