Компанія Apple збирається впровадити перспективну технологію дисплеїв microLED вже в наступному році. Перші на черзі – Apple Watch Series 6.

Саме на смарт-годинниках буде випробована нова технологія, яка в найближчому майбутньому повинна буде з’явитися і на iPhone. Про це повідомляє видання Economic Daily News з посиланням на власні перевірені джерела.

Про те, що Apple працює над інноваційною технологією дисплеїв microLED, стало відомо ще кілька років тому. Для цих цілей навіть був відкритий спеціальний секретний завод у Каліфорнії.

Також відомо, що виробничі лінії ще не готові для масового виробництва подібних дисплеїв. У зв’язку з цим, перші microLED-екрани варто чекати лише в 2020 році.

Що інноваційного в технологія microLED?

За своїми специфікаціями і характеристикам, microLED дає велику фору OLED. Нова технологія забезпечує більш точне передавання кольорів, нескінченну контрастність і навіть зменшений час відгуку.

Також microLED-матриці, завдяки особливій технології виготовлення, стануть тоншими, компактнішими і енергоефективнішими, ніж екрани побудовані на традиційних органічних світлодіодах. Також екран нового типу не схильний до головної проблеми OLED – вигоряння пікселів.

Виробництво таких дисплеїв виллється Apple в копієчку: за найскромнішими оцінками, microLED-матриці будуть коштувати в 2-3 рази дорожче своїх аналогів. Не виключено, що Apple піде на підвищення початкової вартості продукту, щоб компенсувати цю різницю.

Якими будуть Apple Watch Series 6?

Якщо вірити інсайдерам, глобальних змін у лінійці Apple Watch у цьому році чекати не варто. Все найцікавіше компанія залишила на 2020 рік. Є підстави вважати, що в Apple Watch Series 6 дебютує прилад для неінвазивного вимірювання рівня глюкози в крові, а також більш точні інструменти для відстеження стану серцево-судинної системи і інших показників здоров’я.

До речі, шпигунська програма під назвою Pegasus від ізраїльської компанії NSO Group тепер здатна витягувати дані користувачів із хмарних сховищ Apple, Google, Facebook, Amazon і Microsoft.

Також компанія Vivo впроваджує нову унікальну технологію для своїх смартфонів, що отримала назву “Dual Wi-Fi Acceleration”. Вона дозволяє підключатися до двох Wi-Fi одночасно для більш стабільного з’єднання.

Стало відомо, що фальшиву шкідливу програму маскують під FaceApp та розповсюджують через інфіковані веб-сайти та YouTube.

Окрім цього, навіть правоохоронні органи втратять можливість прослуховувати мобільні пристрої з запуском технологій 5G.

Зверніть увагу, співробітники Служби безпеки України спільно з партнерами із США припинили діяльність потужного хакерського угруповання. Відео замаскованого центру дивіться тут.

Популярні розширення для браузерів Google Chrome і Mozilla Firefox, які в цілому встановило 4 млн користувачів, збирають дані не тільки про історії перегляду, а й про податкові рахунки, медичні карти, переглянуті фотографії, паролі і GPS-координати.

Аналітики Mangrove Capital Partners заявляють, що Apple представить операційну систему SiriOS в 2020 році. Вона буде використовуватися в пристроях “інтернету речей”.