Минулі спроби Facebook створити апаратне забезпечення мали неоднозначні результати. Серед успішних проектів можна згадати гарнітуру Oculus VR, а серед невдалих – співробітництво з HTC.

За даними анонімних джерел компанія планує повторити свою спробу і розробити смарт-годинник. Як стало відомо, новий пристрій буде мати вбудований мобільний зв’язок, пише Engadget.

У звіті також стверджується, що пілотна версія може надійти в наступному році на базі Android з відкритим кодом, а в 2023 році компанія планує розпочати продажі нових годинників. За твердженнями журналістів, Facebook прагне скласти конкуренцію відомим виробникам смарт-годинників, таким як Apple та Samsung. Звичайно, поки незрозуміло, чи завершиться ця спроба успіхом. Враховуючи останні скандали щодо питань конфіденційності, Facebook постійно страждає від розслідувань.

За винятком очевидних посилань на послуги Facebook, пристрій, як повідомляється, фокусується на інформації про фізичну форму та здоров’я, додаючи соціальний елемент, подібний до інших програм, таких як Strava. Він може навіть підтримувати зв’язок із сторонніми платформами, наприклад, з Peloton. Все ще залишається загадкою, які особливі функції будуть мати смарт-годинники від Facebook.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як не стати жертвою кіберзлочину, якщо працюєш вдома? ПОРАДИ

Що таке спуфінг і як запобігти атаці? ПОРАДИ

Чи варто користуватися WhatsApp? П’ять правил безпеки від найбільш розшукуваного хакера світу

Як перенести бесіди з WhatsApp у Telegram на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перенести історію чату з WhatsApp у Telegram для iPhone? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити на Android обліковий запис Google за замовчуванням? – ІНСТРУКЦІЯ

Як дізнатися, які дані Google знає про Вас і видалити їх? – ІНСТРУКЦІЯ

Діяльність одного з найбільших у світі фішингових сервісів для атак на фінансові установи різних країн припинили правоохоронці. Від фішингових атак цього сервісу, який створив та адміністрував 39-річний мешканець Тернопільщини, постраждали 11 країн світу.

Досліднику у галузі кібербезпеки вдалося зламати внутрішні системи понад 35 найбільших компаній, серед яких були Microsoft, Apple, PayPal, Shopify, Netflix, Yelp, Tesla та Uber. У цьому фахівцеві допомогла нова атака на ланцюжок поставок софту.

Для обходу захисних поштових шлюзів і фільтрів автори адресних фішингових листів використовують новаторський спосіб приховування шкідливого вмісту сторінки. Теги JavaScript, впроваджувані в HTML-код, шифруються з використанням азбуки Морзе.

Нове сімейство програм-вимагачів під назвою Vovalex поширюється через піратський софт, замаскований під популярні утиліти для Windows – наприклад, CCleaner. Одна цей шифрувальник має певну особливість, що відрізняє його від інших “шкідників” подібного класу.