Samsung показала смартфон Galaxy Quantum2, оснащений технологією квантової криптографії для захисту даних.

Samsung Quantum 2 оснащений спеціальним чипом, розроблений ID Quantique – це найменший в світі генератор квантових випадкових чисел (QRNG), площа якого становить 2,5 × 2,5 мм.

Чип працює, вловлюючи випадковий шум за допомогою світлодіода і датчика зображення CMOS. Це дозволяє власникам смартфонів використовувати сервіси, що вимагають підвищеної безпеки, за рахунок генерації непередбачуваних випадкових чисел без шаблонів. Така технологія надзвичайно складна для зламу без фізичного доступу до пристрою.

Пристрій оснащений екранної панеллю Dynamic AMOLED 2X, розмір діагоналі якої становить 6,7-дюйма, а дозвіл відповідає формату Quad HD +. Частота оновлення зображення – 120 Гц.

Пристрій працює на чипі Qualcomm Snapdragon 855 Plus із 8 ядрами Kryo 485. Оперативна пам’ять дорівнює 6 Гбайт, а флеш-пам’ять – 128 Гбайт.

Продажі Samsung Quantum 2 в Південній Кореї стартують з 23 квітня. Вартість смартфона поки не повідомляється.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як відновити видалені публікації чи історії в Instagram? ІНСТРУКЦІЯ

Як захистити Вашу конфіденційність в Інтернеті, якщо режим анонімного перегляду у Chrome виявився слабким?

Чому у Вас є як мінімум три мільярди причин змінити пароль облікового запису?

Злам веб-сайту: сім ознак, що свідчать про це

Як підвищити захист екаунта в Twitter? ПОРАДИ

Нагадаємо, що майже всі найпопулярніші програми Android використовують компоненти з відкритим вихідним кодом, але багато з цих компонентів застаріли і мають як мінімум одну небезпечну уразливість. Через це вони можуть розкривати персональні дані, включаючи URL-адреси, IP-адреси і адреси електронної пошти, а також більш конфіденційну інформацію, наприклад, OAuth-токени, асиметричні закриті ключі, ключі AWS і web-токени JSON.

Окрім цього, фахівці компанії AdaptiveMobile Security повідомили подробиці про небезпечну проблему в технології поділу мережі 5G. Уразливість потенційно може надати зловмисникові доступ до даних і дозволити здійснювати атаки типу “відмови в обслуговуванні” на різні сегменти мережі 5G оператора мобільного зв’язку.

Також дослідники безпеки виявили в Google Play і Apple App Store сотні так званих fleeceware-додатків, які принесли своїм розробникам сотні мільйонів доларів.

До речі, в даркнеті виявили оголошення про продаж підроблених сертифікатів про вакцинацію і довідок про негативний тест на Covid-19. Крім того, число рекламних оголошень про продаж вакцин від коронавірусу збільшилося на 300% за останні три місяці.

Двох зловмисників з Кривого Рогу викрили у привласненні 600 тисяч гривень шляхом перевипуску сім-карт. Отримавши мобільний номер, зловмисники встановлювали дані про особу, яка раніше його використовувала. Для цього вони авторизувалися у різних мобільних додатках, зокрема поштових служб, державних, комунальних та медичних установ, використовуючи функцію відновлення паролю.