Google працює над тим, щоб браузер Chrome закривав рекламу, яка розряджає ресурс акумулятора Вашого пристрою або споживає Ваш мобільний трафік.

За словами менеджера продуктів Chrome Маршалла Вейла, масштаб проблеми досить незначний – близько 0,3 відсотка всіх оголошень в Інтернеті насправді є такими, які реально перевищують певні межі та викликають занепокоєння у професіоналів з кібербезпеки. Інші ж проходять поза увагою користувачів. Тим не менш, ці настирливі рекламні оголошення можуть  споживати системні ресурси без Вашого відома, пише PC Magazine.

“Ці рекламні оголошення (наприклад, ті, що видобувають криптовалюту, погано запрограмовані або не піддаються оптимізації для використання в мережі) можуть вичерпати ресурс акумулятора, “забити” вже переповнені мережі та витратити гроші”, – написав Вейл у своєму дописі в блозі в четвер.

У відповідь Google збирається обмежити системні ресурси, які може використовувати онлайн-оголошення, перш ніж користувач натисне на нього. “Коли оголошення досягне межі використання ресурсів, рамка оголошення перейде на сторінку помилок, повідомляючи користувачеві, що оголошення використовує занадто багато ресурсів”, – додав Вейл. Як показано в наведеному нижче прикладі, нав’язлива реклама з’явиться як сірий порожній простір, і це зробить таку рекламу марною.

За словами Вейла, Google планує “полювати” на “найефективніші” оголошення, які використовують більшу пропускну здатність процесора чи мережі на 99,9 відсотків. Зокрема, компанія заблокує рекламу, яка відповідає будь-якому з наведених нижче критеріїв:

  • Використовує основний процесор більше 60 секунд.
  • Використовує основний процесор більше 15 секунд у будь-якому вікні 30 секунд.
  • Використовує більше 4 мегабайт пропускної здатності мережі.

“Хоча сьогодні лише 0,3 відсотка оголошень перевищує цей поріг, на них припадає 27 відсотків мережевих даних, які використовуються в оголошеннях, і 28 відсотків всього використання процесора під час перегляду”, – додав Вейл.

План полягає в експерименті з технікою блокування реклами протягом наступних кількох місяців, перш ніж запровадити функцію в стабільній версії Chrome наприкінці серпня. Однак Ви можете фактично активувати функцію вже зараз. Просто введіть “chrome://flags/#enable-heavy-ads-interven” у веб-адресному рядку веб-переглядача. Потім Вам покажуть екран налаштувань, де Ви зможете ввімкнути функцію.

Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ЗАХИСТИТИ GOOGLE ДИСК ЗА ДОПОМОГОЮ TOUCH ID АБО FACE ID?

ЯК НАЛАШТУВТАИ НОВИЙ ІНТЕРФЕЙС У НАСТІЛЬНІЙ ВЕРСІЇ FACEBOOK? – ІНСТРУКЦІЯ

ЯК ЗАБОРОНИТИ GOOGLE СТЕЖИТИ ЗА ВАМИ ЧЕРЕЗ WI-FI?

ЯК ВІДПРАВЛЯТИ SMS З КОМП’ЮТЕРА НА ТЕЛЕФОН? – ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ANDROID

ЯК ОЧИСТИТИ ІСТОРІЮ В УСІХ МОБІЛЬНИХ БРАУЗЕРАХ? ІНСТРУКЦІЯ

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ WHATSAPP З ДВОХ НОМЕРІВ? ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ANDROID

Нагадаємо, фахівці компанії Malwarebytes виявили нову шкідливу кампанію, під час якої зловмисники викрадають дані банківських карт користувачів за допомогою вбудованого в сайт шкідливого ПЗ.

Зверніть увагу, хакерська група Shiny Hunters заявила, що викрала 500 ГБ даних із депозиторіїв технічного гіганта Microsoft на платформі розробників GitHub, якою  володіє компанія.

Також дослідники безпеки з компанії VPNpro проаналізували 20 найпопулярніших VPN-сервісів і виявили, що два з них містять уразливості, які зловмисники можуть проексплуатувати для перехоплення з’єднання з метою відправлення підроблених оновлень і встановлення шкідливих програм або крадіжки даних користувача.

Коли у Вас кілька облікових записів, тримати у голові усі паролі до них стає складно. Ви можете вдатися до простих комбінацій, однак це лише одна з багатьох помилок, які Ви можете допустити. Ознайомитеся із п’ятьма найпоширенішими помилками, до яких Ви можете вдатися під час створення та використання паролів.

До речі, купувати поганий ноутбук стає складніше, але те, що відрізняє найкращі ноутбуки від хороших ноутбуків, – це те, як вони врівноважують потужність, ефективність, портативність та комфорт. Як вибрати з-поміж кращих пропозицій, які вже є на ринку, читайте у статті.