Настільна версія Facebook отримала новий вигляд, який тепер доступний і користувачам в Україні. Оновитися до більш легкого та зрозумілого інтерфейсу можна за кількі кліків. Як це зробити, читайте у статті.

Не хвилюйтеся, якщо Вам не сподобаються зміни – Facebook залишив можливість повернутися до класичного режиму.

Отже, щоб увімкнути новий інтерфейс Facebook:

1. Відкрийте десктопну версію Facebook на комп’ютері та увійдіть у свій обліковий запис.

2. Далі натисніть стрілку вниз у верхньому правому куті інтерфейсу, а потім виберіть опцію “Перейти на новий Facebook”. Сторінка оновиться, і новий дизайн інтерфейсу завантажиться.

3. Привітальне повідомлення з’явиться вперше, коли Ви перейдете на новий дизайн Facebook. Соціальна мережа стверджує, що редизайн дозволяє швидше завантажувати час, більш чіткий вигляд та більший розмір тексту. Крім того, Facebook тепер дозволяє увімкнути у десктопній версії темний режим, який Ви можете вмикати, коли хочете відпочити.

Крім того, це оновлення інтерфейсу Facebook також постачається із зручним переробленням вкладки “Групи” та всебічним оновленням новин.

4. Натисніть кнопку “Далі”, щоб продовжити.

5. Перш ніж перейти до нового інтерфейсу, Ви зможете вибрати між традиційним режимом Light або перейти на новий темний режим. Виберіть потрібний варіант, а потім натисніть кнопку “Почати”.

Не хвилюйтесь, якщо Ви не шанувальник темного режиму, завжди зможете переключитися на режим Light, коли завгодно.

 

 

Як повернутися до старого вигляду Facebook?

Після того, як ви ввімкнули новий інтерфейс, ви завжди зможете повернути зміни на головній сторінці свого облікового запису Facebook. Для цього натисніть стрілку вниз у верхньому правому куті та виберіть “Переключитися на класичний Facebook”.

 

Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ОЧИСТИТИ ІСТОРІЮ В УСІХ МОБІЛЬНИХ БРАУЗЕРАХ? ІНСТРУКЦІЯ

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ WHATSAPP З ДВОХ НОМЕРІВ? ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ANDROID

ЯК БЕЗПЕЧНО КУПУВАТИ ВЖИВАНУ ТЕХНІКУ? ПОРАДИ

ЯК ВИКОНАТИ РЕЗЕРВНЕ КОПІЮВАННЯ ДАНИХ НА ПРИСТРОЯХ IOS ТА ANDROID? – ІНСТРУКЦІЯ

ЯК ВИМКНУТИ “ШПИГУНСЬКЕ ПЗ” У БРАУЗЕРІ FIREFOX?

До речі, представники кіберзлочинної спільноти розповіли виданню CyberNews про шахрайську схему з Facebook і PayPal, що приносить $1,6 млн доходу на місяць. Відмінною рисою цієї схеми є те, що жертва сама добровільно переводить гроші шахраям.

Стало відомо, що Xiaomi офіційно анонсувала нову версію фірмової оболонки MIUI 12 на базі Android 10 на честь 10-річчя від дня заснування свого бренду. Нова версія MIUI отримала візуальні зміни, а також безліч нових анімацій, покращений темний режим і більш детальні налаштування конфіденційності тощо.

Зверніть увагу, що більшість користувачів вважають, що використання складного PIN-коду та біометричних даних забезпечує всебічний захист месенджерів. Однак після інфікування телефона Джеффа Безоса, засновника інтернет-компанії Amazon, за допомогою шкідливого відео, яке було надіслане через WhatsApp, серед користувачів постало питання безпеки смартфона та захисту цього додатку.

Facebook випустила додаток для відеодзвінків Messenger Rooms, що дозволяє додавати в віртуальну кімнату до 50 осіб. У своєму блозі компанія особливо підкреслила безпеку Messenger Rooms. Але це не зовсім так.

Дезінформація про коронавірус “затоплює” Інтернет. Експерти закликають громадськість практикувати “гігієну інформації”. Ми зібрали поради того, що Ви можете зробити, щоб зупинити поширення фейків і паніки в Мережі.

В глобальній Мережі з’явилася інформація про нову операційну систему Windows 20, реліз якої може статися вже в кінці цього року, або ж на початку наступного. Новітня платформа містить у собі масу відмінностей від доступної зараз, тому вона гарантовано всіх порадує.