Завдяки можливості використовувати два номери мільйони користувачів змогли розділити приватне життя і суспільне. Але багато ведуть спілкування виключно через месенджери, але при цьому не мають можливості використовувати два незалежних один від одного екаунта. Як обійти це обмеження?

Для початку вам буде потрібно встановити другий WhatsApp. Десь це зробити зовсім просто, а десь складніше. Деякі виробники додають в прошивку своїх смартфонів можливість дублювати одні й ті ж додатки. Це Huawei, Honor, Oppo, Vivo, Samsung, OnePlus, Xiaomi і Asus. Можливо, є й інші.

Як створити клон WhatsApp на Android?

  • Перейдіть в “Налаштування” і відкрийте розділ “Програми”;
  • Тут знайдете вкладку “Клоновані програми”;

  • Вибираємо наш месенджер, активуємо;
  • Після цього на робочому столі з’явиться другий WhatsApp, де можна авторизуватися з іншого номера і користуватися ним як альтернативним.


Однак, якщо Ваш смартфон за замовчуванням не підтримує дублювання додатків , Ви можете скористатися сторонньою утилітою. Наприклад, DualSpace через його простоту і зручність. Він реалізований в форматі папки, в яку можна додати клони всіх встановлених додатків.

Як встановити?

  • Завантажте DualSpace з Google Play собі на смартфон;
  • Запустіть його і роздайте необхідні привілеї;
  • У вікні, натисніть “+” і створіть клон WhatsApp;
  • Запустіть WhatsApp і авторизуйтесь з нового номера.

Дублювання додатків – абсолютно банальна функція, але про неї багато хто навіть не чув.

Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ЗРОБИТИ ВАШУ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЮ МАКСИМАЛЬНО БЕЗПЕЧНОЮ? ПОРАДИ

ЩО КРАЩЕ – “ВИМКНУТИ” ЧИ “ПЕРЕЗАВАНТАЖИТИ” КОМП’ЮТЕР? ПОРАДИ ЕКСПЕРТІВ

ЯК ЗРОБИТИ ВІДДАЛЕНИЙ РЕЖИМ РОБОТИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ БЕЗПЕЧНИМ? ПОРАДИ

ФІШИНГ ТА СПАМ: ЯК РОЗПІЗНАТИ ІНТЕРНЕТ-ШАХРАЙСТВА, ПОВ’ЯЗАНІ З COVID-19?

АПГРЕЙД ВАШОГО КОМП’ЮТЕРА: 5 КОМПЛЕКТУЮЧИХ, ЯКІ ВАРТО ОНОВИТИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ

Нагадаємо, облікові записи 20 мільйонів користувачів були опубліковані в Інтернеті. Хакер, який скоїв злочин, стверджує, що він може опублікувати ще 19 мільйонів.

Також у пристроях для моніторингу та контролю системи “розумного дому” були виявлені серйозні уразливості. Ці системи використовуються у тисячах будинках та в невеликих офісах у всьому світі. Однак через роботу більшості співробітників вдома уразливості в таких системах можуть стати потенційним вектором атак на підприємства.

Зверніть увагу, що Гголосові помічники Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Siri та Microsoft Cortana протягом останніх років стали надзвичайно популярними. Однак, через те, що вони досить часто активуються випадково, навіть якщо користувачі не вимовляли спеціальні фрази, постало питання безпеки та конфіденційності цифрових асистентів.

Кожен користувач Інтернету має хоч аб один обліковий запис у соціальних мережах. І злам екаунта, його блокування чи несанкціонований доступ зловмисників може стати для власника справжньою трагедією. Як зарадити цьому та розпізнати втурчання у Ваш обліковий запис, читайте тут.

Окрім цього, більшість користувачів вважають, що використання складного PIN-коду та біометричних даних забезпечує всебічний захист месенджерів. Однак приклади поширення шкідливого програмного забезпечення через месенджери свідчать про  “прогалини” у безпеці. Як не стати жертвою зловмисників та зменшити ризики несанкціонованого доступу до профілю, дізнайтесь зі статті.