Facebook має намір у майбутньому інформувати користувачів, коли вони взаємодіють з фейковий контентом, а також вжити більш жорстких заходів проти людей, які неодноразово поширюють дезінформацію.

“Будь то помилковий або той, що вводить в оману контент про коронавірусні інфекції (COVID-19) і вакцину, зміні клімату, вибори або інші теми, ми робимо так, щоб менше людей бачили дезінформацію в наших додатках. Починаючи з сьогоднішнього дня, ми скоротимо поширення всіх повідомлень в стрічці новин з облікового запису Facebook, якщо вони неодноразово діляться контентом, який був оцінений одним із наших партнерів із перевірки фактів”, – йдеться в повідомленні Facebook.

Facebook також має намір запустити новий інструмент, що сповіщає користувачів, коли вони взаємодіють з фейковий матеріалом. Повідомлення включає в себе статтю, яка спростовує дезінформацію, а також пропозицію поділитися статтею зі своїми передплатниками. Крім того, публікації користувачів, які постійно діляться неправдивою інформацією, будуть опускатися нижче в стрічці новин, щоб інші люди з меншою ймовірністю побачили їх.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як завантажити дані Google Maps? ІНСТРУКЦІЯ

Психічне здоров’я у дітей від соцмереж і смартфонів не страждає – ДОСЛІДЖЕННЯ

Як створити надійний пароль? ПОРАДИ

Як вберегти свої банківські рахунки від кіберзлочинців? ПОРАДИ

Що таке FLoC Google і як він буде відстежувати Вас в Інтернеті?

До речі, пандемія спричинила нову хвилю цифрової трансформації у всьому світі. І державні установи не залишилися осторонь цього процесу. Завдяки розширенню цифрової інфраструктури, зокрема створенню нових додатків та сервісів, віддалених робочих місць та переходу в хмарне середовище, кількість потенційних векторів атак збільшилася.

Також повністю модульний ноутбук з ОС Windows від Framework тепер готовий до попереднього замовлення за базовою ціною у $999. Клієнти можуть розміщувати замовлення на веб-сайті Framework. 13,5-дюймовий ноутбук складається повністю з модульних деталей, включаючи материнську плату, яку ви можете легко поміняти та замінити.

Кілька редакцій Windows 10 версій 1803, 1809 та 1909 досягли кінця обслуговування (EOS), починаючи з травня , про що Microsoft нагадала нещодавно. Пристрої з випусками Windows 10, які досягли EoS, більше не отримуватимуть технічну підтримку, а також щомісячні виправлення помилок та безпеки, щоб захистити їх від останніх виявлених загроз безпеки.

Окрім цього, після вступу в силу нової політики Google в описі додатків з’явиться додатковий розділ з інформацією про те, до яких даними має доступ продукт. У розробників буде можливість розповісти користувачам про те, для чого додаткам потрібен доступ до тих або інших даних і як їх обробка впливає на загальну функціональність.