Facebook вирішила скасувати обмеження щодо поширення новинного контенту в Австралії після того, як влада країни погодилися піти на низку змін.

Домовленості вдалося досягти після переговорів між головним скарбником Австралії Джошем Фрайденбергом і засновником Facebook Марком Цукербергом.

Як повідомляється, Facebook і влада Австралії домовилися внести чотири поправки в законопроект. Вони припускають, що після набуття законом чинності австралійська влада повинна мінімум за місяць повідомляти цифрові платформи про те, що вони повинні виконувати новий закон.

За словами головного скарбника Австралії, поправки до документу визначать як ступінь участі соцмереж в розвитку медіаіндустрії, так і підстави, на яких ЗМІ будуть потрапляти під дію кодексу. Також з’явиться поняття остаточної пропозиції, відмова від якої може спричинити за собою звернення до арбітражного суду.

Нагадаємо, користувачі Facebook в Австралії виявили, що зі сторінок усіх місцевих новинних агентств, телеканалів і газет в ніч на четвер, 18 лютого, зникли свіжі публікації. У компанії заявили, що адміністрація обмежила для австралійських користувачів перегляд місцевих і міжнародних новин, а також можливості ними ділитися “у відповідь на запропонований Австралією новий закон для ЗМІ”, згідно з яким технологічні компанії повинні будуть домовлятися з місцевими видавцями і мовниками про виплати за їх контент.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як не стати жертвою кіберзлочину, якщо працюєш вдома? ПОРАДИ

Що таке спуфінг і як запобігти атаці? ПОРАДИ

Чи варто користуватися WhatsApp? П’ять правил безпеки від найбільш розшукуваного хакера світу

Як перенести бесіди з WhatsApp у Telegram на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перенести історію чату з WhatsApp у Telegram для iPhone? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити на Android обліковий запис Google за замовчуванням? – ІНСТРУКЦІЯ

Як дізнатися, які дані Google знає про Вас і видалити їх? – ІНСТРУКЦІЯ

Діяльність одного з найбільших у світі фішингових сервісів для атак на фінансові установи різних країн припинили правоохоронці. Від фішингових атак цього сервісу, який створив та адміністрував 39-річний мешканець Тернопільщини, постраждали 11 країн світу.

Досліднику у галузі кібербезпеки вдалося зламати внутрішні системи понад 35 найбільших компаній, серед яких були Microsoft, Apple, PayPal, Shopify, Netflix, Yelp, Tesla та Uber. У цьому фахівцеві допомогла нова атака на ланцюжок поставок софту.

Для обходу захисних поштових шлюзів і фільтрів автори адресних фішингових листів використовують новаторський спосіб приховування шкідливого вмісту сторінки. Теги JavaScript, впроваджувані в HTML-код, шифруються з використанням азбуки Морзе.

Нове сімейство програм-вимагачів під назвою Vovalex поширюється через піратський софт, замаскований під популярні утиліти для Windows – наприклад, CCleaner. Одна цей шифрувальник має певну особливість, що відрізняє його від інших “шкідників” подібного класу.