Нещодавно Lenovo запатентувала новий складний смартфон з незвичайною конструкцією, а також додатковим невеликим дисплеєм. Ресурс Letgodigital створив на базі опублікованих у патенті ескізів тривимірну модель пристрою.

У розкладеному стані Ви отримаєте смартфон з витягнутим екраном звичної для сучасних смартфонів ширини. Тому ним цілком можна буде керувати однією рукою.

При складанні смартфона, який згинається не посередині, з’являється додатковий екран. Нагадаємо, такі компанії, як ZTE і Sharp, також працюють над схожими смартфонами, екрани яких складаються нестандартно.

Основна камера є одинарною, в складеному стані між панелями залишається досить велика прогалина, а шарнір дозволяє зігнути екран в кількох місцях, щоб в результаті складений смартфон був більшим або меншим. Цікаво буде дізнатися, які сценарії для зручного використання подібного пристрою в складеному стані запропонують розробники.

Нагадаємо, управління США у справах патентів і торгових марок (USPTO) зареєструвало патент компанії Lenovo на “Гнучкий електронний пристрій” (Flexible electronic device). Це буде гібрид смартфона і браслета.

До речі, всесвітня організація інтелектуальної власності привідкрила завісу над планами Apple щодо виробництва Apple Watch. Цього тижня стало відомо, що компанія отримала патент на нові розумні годинники з гнучким дисплеєм.