Компанія Google оголосила про те, що вона почне звертатися до європейських користувачів Android, яким браузером і пошуковою системою вони бажають користуватися на своїх пристроях. Про це повідомляє The Verge.

Як відомо, минулого року Google був оштрафований на рекордні 5 мільярдів доларів від регуляторів ЄС за порушення антимонопольного законодавства, і йому було наказано припинити “незаконне прив’язування” Chrome і його пошукової програми до Android.

Першою реакцією Google було стягнення з виробників ліцензійної плати за Play Store та інші програми, пропонуючи можливість безкоштовно включити Chrome і програму пошуку Google у загальний пакет.

Тепер Google пішла на крок далі, пропонуючи користувачам “існуючих і нових пристроїв Android в Європі” прямий вибір послуг.”

“На телефонах Android Ви завжди змогли встановити будь-яку пошукову систему або браузер, який Ви хочете, незалежно від того, що було попередньо встановлено на телефоні, коли Ви його купили”, – говорить у своєму блозі фахівець з міжнародних зв’язків Google Кент Уолкер. – Насправді, типовий користувач Android телефону, як правило, встановлює близько 50 додаткових програм на своєму телефоні. Тепер ми також зробимо більше для того, щоб власники телефонів Android знали про широкий вибір браузерів і пошукових систем, доступних для завантаження”

У Google не сказали, коли саме це відбудеться, однак зазначили “протягом наступних кількох місяців”.

До речі, чи знаєте Ви, що Windows 10 має цікаву функцію “Фокусування уваги” (Focus Assist) – щось на кшталт режиму “Не турбувати”, який дозволяє заборонити інформування та повідомлення від застосунків, системи та людей у певний час.

Також однією з корисних можливостей операційної системи Windows є заборона запуску виконування файлів шкідливих і потенційно небезпечних програм. Дізнайтесь, як налаштувати заборону запуску виконуваних файлів з каталогу і таким чином убезпечити свій комп’ютер від вірусів.

Окрім цього, трапляється так, що під час перевстановлення Windows 10 або збою у роботі системи користувачі втрачають особисті дані. Якщо у Вас виникли форс-мажорні обставини, викликані збоєм ОС або її неправильною роботою, є можливість повернути ноутбук до того ж стану, у якому він був на момент створення точки відновлення.