Google повідомила в офіційному блозі про припинення підтримки Adobe Flash в своїй пошуковій системі до кінця 2019 року. Google буде ігнорувати Flash-контент на web-сторінках, а також припинить індексування автономних SWF-файлів.
“Flash був відповіддю на нудну статичну мережу, з багатою анімацією, медіа та подіями. Це була плідна технологія, яка надихнула багатьох творців нового контенту в Мережі. Вона була всюди. Середовище виконання Flash, яка відтворює контент, було встановлено 500 мільйонів разів у другій половині 2013 року. Flash, ти надихнула мережу. Тепер існують web-стандарти, такі, як HTML5, щоб продовжити твою спадщину”, – повідомила компанія.
Підтримка Flash вже відключена за замовчуванням в Google Chrome 76, Microsoft Edge і Mozilla Firefox 69.
До речі, нове шкідливе ПЗ під назвою Racoon (Єнот), створене для викрадення інформації, швидко завойовує популярність серед кіберзлочинців. За словами команди дослідників з Cybereason Nocturnus, всього за кілька місяців Єнот заразив сотні тисяч пристроїв по всьому світу, викрадаючи дані кредитних карт жертв, облікові дані електронної пошти тощо.
Також Apple вирішила змусити користувачів застарілих версій iOS встановити останні оновлення, навіть якщо вони самі цього не хочуть.
Зверніть увагу, підтримка Windows 10 (версія 1803) закінчиться менше ніж через місяць, і, згідно з деякими повідомленнями, Microsoft знову звернулася до не зовсім чесної тактики, для того щоб змусити користувачів оновитися до найсвіжішої версії ОС.
Коли Ви підключаєтеся до мережі Wi-Fi, рівень сигналу буде визначати якість з’єднання і навіть швидкість Вашого інтернет-з’єднання. Якщо рівень сигналу Wi-Fi слабкий, то з’єднання може перериватися і залишатися недоступним, так само і швидкість Інтернету може бути нижчою від заявленої провайдером. Як визначити у Windows 10 рівень сигналу Wi-Fi в процентному співвідношенні, дізнайтесь зі статті.