Щороку з моменту запуску в 2004 році розробники Google подбали про те, щоб кожен, хто має доступ до Інтернету, міг дізнатися, де Санта знаходиться на його маршруті доставки іграшок за допомогою Google Santa Tracker. Цього року команда, яка стоїть за трекером, дарує користувачам додатковий сюрприз… і трохи інсайдерської інформації.

Якщо Ви введете “Where is Santa?” прямо в рядку пошуку Google, Вам буде показано досить чарівний анімаційний короткометражний фільм із зображенням пустотливих пінгвінів і секретної шафи Клауса. Після короткого вступу Ви побачите кілька пропозицій щодо міні-ігор або інших відео. Але якщо Ви прокрутите сторінку вниз, Ви знайдете повну гаму доступних взаємодій – багато з яких допомогли згодом з’явитися іншим інноваціям Google.

Santa Tracker було запущено в грудні 2004 року, і з тих пір команда Google постійно оновлювала його. Він отримав багато функцій, як-от нові ігри з кодуванням та інтеграцію голосового помічника, і маленькі цікавинки, як-от маска для Санти, щоб захистити себе та інших під час пандемії. І, згідно з офіційним блогом Google, розробники кожного оновлення виявили, що робота над Santa Tracker — це не тільки весела святкова традиція, але й корисна для загального розвитку сервісу Google.

«Ми зрозуміли, як робити багато різних речей завдяки Santa Tracker — як створювати речі, як запускати речі, як зробити речі доступними, як покращити веб-дизайн, як оптимізувати інструменти», — сказав розробник Дейв Холмс у пості. «Мені подобається говорити, що все, чого я навчився в Google, я навчився від Санта Клауса».

Google вказує на Santa Tracker як на план розробок у таких областях, як Doodles та певних додатках, показаних на Google I/O. І щороку розробники з нетерпінням чекають покращення досвіду для трекерів Санти по всьому світу.

Інтерактивна сторінка Santa’s Village працює весь грудень, на ній представлено 30 міні-ігор та анімаційних відео, які допоможуть підняти настрій до свята. 24 грудня сторінка перетворюється на систему відстеження, де маршрут Санти відображається на карті світу, коли він здійснює свої доставки в режимі реального часу.

І для дорослих, і для дітей ніщо так не говорить про святковий настрій, як хороша доза Санта-Клауса. Тож збирайте молоко та печиво, запустіть «Санта Трекер» і приступайте до кіберпереслідування різдвяного діда.

Джерело: Mashable