Адміністрація президента США Дональда Трампа може ввести торговельні обмеження для Китаю, які скоротять поставки комп’ютерних чипів компанії Huawei, повідомляє видання The Wall Street Journal.

Міністерство торгівлі США готує зміну правил для компаній, які застосовують американське обладнання для виробництва чипів. Для того щоб продати чипи китайської компанії Huawei підприємства потребуватимуть запросити дозвіл у влади США. Як відзначили джерела видання, “ця міра спрямована на уповільнення технологічного розвитку Китаю, проте подібні обмеження можуть призвести до дестабілізації глобальної системи поставок напівпровідників і уповільнити зростання багатьох американських компаній”.

Можливість введення обмежень обговорюють в адміністрації вже кілька тижнів, однак єдиної думки з цього питання поки немає. Як повідомили джерела, президент США Дональд Трамп ще не ознайомлений з пропозиціями.

Комп'ютерні чипи Huawei попадуть під санкції США

Нагадаємо, популярні поштові додатки для iOS і Android “обробляють” дані з поштових скриньок користувачів і потім продають створені на основі цієї інформації продукти клієнтам у сфері фінансів, туризму та електронної комерції.

Також фішинговий механізм створили двоє правопорушників для заволодіння криптовалютою. Під час виконання користувачем переказу криптовалюти відбувалася підміна криптогаманця отримувача, і гроші направлялись зловмисникам.

Окрім цього, зловмисник за допомогою системи онлайн-платежів банківських установ, які не є резидентами України, заволодів грошовими коштами українського банку.

Зверніть увагу, найбільш привабливою для хакерів мобільною операційною системою є Android. Так, 99% мобільних шкідливих програм виявляюють саме на пристроях під управлінням цієї ОС, йдеться у звіті з кібербезпеки мобільних пристроїв за 2019 рік компанії ESET.

До речі, образливі та провокативні повідомлення, знущання в коментарях, навмисне створення конфліктних ситуацій — все це типові прояви тролінгу в Інтернеті. Часто юні користувачі не в змозі боротися з цим самостійно, а батьки не розуміють що це та як захистити власну дитину. Як знизити тиск на підлітка, який вже став жертвою тролінгу в Мережі, а також уникнути цього, читатйте у статті.