Компанія LG Electronics заявила в понеділок, 5 квітня, що закриє свій збитковий бізнес з виробництва смартфонів.

У січні південнокорейський гігант у сфері електроніки заявив, що розглядав усі варіанти дій щодо підрозділу, який за шість років приніс збитків на суму близько 4,5 млрд доларів, пише ВВС.

LG запровадила багато інновацій, включаючи надширококутні камери, та стала у 2013 році третьою компанією у світі за обсягами виробництва смартфонів.

Але боси заявили, що ринок мобільних телефонів став “неймовірно конкурентним”.

У той час як Samsung та Apple залишаються двома найбільшими гравцями на ринку смартфонів, LG потерпає від власних проблем з апаратним та програмним забезпеченням.

LG намагалася дати собі раду зі збитками та вела переговори про продаж частини бізнесу, але вони провалились.

Компанія досі у трійці найпопулярніших у Північній Америці брендів, але здала позиції на інших ринках. Телефони LG також досі поширені на внутрішньому ринку Південної Кореї.

“Стратегічне рішення LG вийти з неймовірно конкурентного сектору мобільних телефонів дозволить компанії зосередити ресурси на сферах, які зростають. Це компоненти для електротранспорту, підключені пристрої, розумні будинки, робототехніка та штучний інтелект”, – йдеться в повідомленні.

Торік компанія випустила 28 млн телефонів. Для порівняння, Samsung випустив 256 млн смартфонів, за даними дослідницької фірми Counterpoint.

Телефонна продукція LG ще буде доступною для продажу, компанія також буде надавати сервісну підтримку та оновлення програмного забезпечення для нинішніх клієнтів. Очікується, що підрозділ остаточно ліквідують до кінця липня.

Виробництво смартфонів – найменший із п’яти підрозділів LG, на який припадає лише 7,4% доходу компанії. Частка LG на глобальному ринку мобільних телефонів становить близько 2%.

Досі сильні позиції LG має на ринку побутової техніки та телевізорів. LG – другий за продажами телевізорів бренд у світі після Samsung.

У грудні LG заснувала спільне підприємство з автомобільним брендом Magna International, яке вироблятиме ключові компоненти для електромобілів.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як відновити видалені публікації чи історії в Instagram? ІНСТРУКЦІЯ

Як захистити Вашу конфіденційність в Інтернеті, якщо режим анонімного перегляду у Chrome виявився слабким?

Чому у Вас є як мінімум три мільярди причин змінити пароль облікового запису?

Злам веб-сайту: сім ознак, що свідчать про це

Як підвищити захист екаунта в Twitter? ПОРАДИ

Нагадаємо, що майже всі найпопулярніші програми Android використовують компоненти з відкритим вихідним кодом, але багато з цих компонентів застаріли і мають як мінімум одну небезпечну уразливість. Через це вони можуть розкривати персональні дані, включаючи URL-адреси, IP-адреси і адреси електронної пошти, а також більш конфіденційну інформацію, наприклад, OAuth-токени, асиметричні закриті ключі, ключі AWS і web-токени JSON.

Окрім цього, фахівці компанії AdaptiveMobile Security повідомили подробиці про небезпечну проблему в технології поділу мережі 5G. Уразливість потенційно може надати зловмисникові доступ до даних і дозволити здійснювати атаки типу “відмови в обслуговуванні” на різні сегменти мережі 5G оператора мобільного зв’язку.

Також дослідники безпеки виявили в Google Play і Apple App Store сотні так званих fleeceware-додатків, які принесли своїм розробникам сотні мільйонів доларів.

До речі, в даркнеті виявили оголошення про продаж підроблених сертифікатів про вакцинацію і довідок про негативний тест на Covid-19. Крім того, число рекламних оголошень про продаж вакцин від коронавірусу збільшилося на 300% за останні три місяці.

Двох зловмисників з Кривого Рогу викрили у привласненні 600 тисяч гривень шляхом перевипуску сім-карт. Отримавши мобільний номер, зловмисники встановлювали дані про особу, яка раніше його використовувала. Для цього вони авторизувалися у різних мобільних додатках, зокрема поштових служб, державних, комунальних та медичних установ, використовуючи функцію відновлення паролю.