В сервісі MyAnalytics пакета програм Microsoft 365 з’явилася функція Workplace Analytics. Якщо MyAnalytics збирає дані про використані працівниками ресурси, то Workplace Analytics забезпечує більш повну картину їх звичок на робочому місці і підраховує рейтинг їхньої продуктивності.
Статистика надається за двома категоріями – Employee Experience (досвід співробітника) і Technology Experience (досвід технологій). Крім іншого, в першій категорії відображається відсоток працівників, які зберігали контент в хмарі Microsoft і обмінюються файлами з зовнішніми користувачами. У другій категорії представлені статистичні дані про те, наприклад, скільки робочого часу втрачають працівники, коли їх комп’ютери завантажуються з традиційних жорстких дисків, а не з SSD.
Що стосується даних про співробітників, то Workplace Analytics також показує, скільки днів кожен окремо взятий співробітник відправляв електронні листи і повідомлення в Yammer, користувався чатами і новинними каналами. Також відображається кількість днів, протягом яких він доповнював свої листи перехресними посиланнями на інші адреси електронної пошти. Імена співробітників, їх членство в групах та місцезнаходження відображаються за замовчуванням. Анонімізація цих даних доступна опціонально.
Хоча статистика про використання співробітниками відеокамер і за часом, протягом якого вони ділилися своїми вікнами під час відеоконференцій, надається анонімно, її можна отримати тільки на основі даних, зібраних окремо. Адміністратори можуть переглядати статистику про працівників, не повідомляючи їх про це.
Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:
Як увімкнути новий зчитувач PDF від Google Chrome? – ІНСТРУКЦІЯ
Як надавати дозволи, зокрема, тимчасові для програм на Android? – ІНСТРУКЦІЯ
Нова macOS Big Sur: 10 порад щодо налаштування та використання ОС
Як заборонити друзям із Facebook надсилати Вам повідомлення в Instagram? – ІНСТРУКЦІЯ
Як захисти свої пристрої під час віддаленої роботи з дому? ПОРАДИ
До речі, кібершахраям в черговий раз вдалося обійти захист офіційного магазину додатків для Android – Google Play Store, у результаті чого понад мільйон користувачів постраждали від фейковий модів для популярної гри Minecraft.
Зверніть увагу, що оператори відеосервісу TikTok усунули дві уразливості, які в комбінації дозволяють без особливих зусиль отримати контроль над чужим екаунтом. Одна з уразливостей була присутня на сайті, інша з’явилася в клієнтському додатку.
Також дослідники з кібербезпеки повідомили про зростання кількості кібератак, що використовують сервіси Google в якості зброї для обходу засобів захисту і крадіжки облікових даних, даних кредитних карт та іншої особистої інформації.
У мобільній версії додатка Facebook Messenger усунули уразливість, за допомогою якої можна було прослуховувати оточення абонента. За свідченням експерта, який знайшов баг, таємне підключення до цільового Android-пристрою у даному випадку виконується за кілька секунд.
П’ятеро фігурантів видавали себе за IT-спеціалістів фінансової установи. Під виглядом “тестування платіжної системи” вони здійснили незаконні перекази грошей на підконтрольні рахунки. У результаті таких дій вони незаконно привласнили 1,4 мільйона гривень банківської установи.