Коли минулого тижня вийшов Chrome 87, він отримав численні вдосконалення продуктивності, але без нових функцій. Однак за прапором ховається довгоочікуваний зчитувач PDF, який користувачі можуть включити прямо зараз.

Зчитувач PDF або програма перегляду в Google Chrome завжди була відносно простою, особливо порівняно з іншими браузерами, такими як Microsoft Edge. З Chrome 87 Google має перероблений інтерфейс для вбудованого зчитувача PDF, щоб надати йому сучасні функції, які конкурують з реалізацією інших браузерів.

Подібно до Adobe Acrobat, Word та інших програм, оновлений переглядач Chrome у форматі PDF тепер включає бічну панель, яка дозволяє швидко переглядати вміст PDF-файлу та знаходити потрібну сторінку.

Друга особливість – це зміст, який дозволяє впорядковувати глави, розділи або приклади Вашого документа. Усі сторінки позначені мітками, і Ви можете легше навігувати ними.

За замовчуванням програма зчитування PDF автоматично відображає бічну панель, але її можна закрити, просто натиснувши на кнопку поруч із кнопкою друку.

Google також включив підтримку паралельного читання. Щоб скористатися цією функцією, потрібно натиснути меню трьох крапок або меню переповнення, а потім вибрати двосторінковий перегляд, як показано на знімку екрана.

Зараз Google дозволяє користувачам регулювати масштабування або пристосовувати до екрану безпосередньо з верхньої панелі. Рядок вкладок відображається постійно, тому тепер Ви можете легко отримати доступ до кнопок дій.

Як увімкнути новий переглядач PDF у Chrome?

Перероблений переглядач PDF Chrome ще не доступний для всіх, але Ви можете увімкнути його, виконавши такі дії:

  1. Перейдіть до меню chrome://flags/.
  2. Шукайте “PDF Viewer Update” (вводьте англійською).
  3. Клацніть на “Default” і з випадаючого списку виберіть “Enabled“.
  4. Перезапустіть браузер.

Найближчими тижнями Google повинен запровадити нову функцію зчитування PDF. Якщо Ви не можете зачекати, пропонуємо скористатися цією інструкцією або спробуйте альтернативи, такі як Microsoft Edge.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

У Zoom нарешті доступне наскрізне шифрування: як увімкнути його на своєму пристрої?

Фішингові листи: розпізнаємо шахрайство на реальному прикладі

Як зупинити отримання SMS на свій смартфон із розсилкою від торгових мереж?

Як виміряти рівень кисню у крові за допомогою Apple Watch? – ІНСТРУКЦІЯ

Як увімкнути нову функцію відстеження миття рук на Apple Watch? – ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, компанія Google випустила чергові патчі для Android, загалом усунувши понад 30 уразливостей. Найсерйознішою з нових проблем, згідно з бюлетенем, є можливість віддаленого виконання коду (RCE), виявлена в одному з компонентів системи Android.

Також мешканця  міста Хмельницький впіймали на розповсюдженні конфіденційної інформації користувачів мережі Інтернет, серед якої були логіни та паролі доступу до різних інтернет-ресурсів, електронних поштових скриньок, облікових записів соціальних мереж та електронних гаманців

До речі, у WhatsApp з’явилася довгоочікувана функція, що дозволяє автоматично видаляти повідомлення. Тепер користувачі можуть включити “Автовидалення” для особистих чатів, після чого відправлені повідомлення будуть зникати через сім днів. У групових бесідах тільки адміністратори можуть включити або відключити нововведення.

Зверніть увагу, що зловмисники зловживають функціоналом Google Диска і використовують його для розсилки нібито легітимних електронних листів і push-повідомлень від Google, які в разі відкриття можуть перенаправити людей на шкідливі web-сайти.

Окрім цього, нову вимагацьку кампанію, націлену на користувачів сервісу для відеоконференцій Zoom, виявили дослідники Bitdefender Antispam Lab. Мова йде про так зване “інтимне вимагання” (sextortion), яке припало до смаку зловмисникам останнім часом.