Оновлення watchOS 7 для Apple Watch представило нову функцію для всіх, кого турбує гігієна рук під час пандемії COVID, – відстеження миття рук. Як її налаштувати, читайте у статті.

Як увімкнути або вимкнути відстеження миття рук?

Щоб увімкнути або вимкнути нову функцію, спочатку запустіть програму Watch на Вашому iPhone.

Прокрутіть униз, щоб знайти розділ “Миття рук“, і оберіть опцію “Таймер миття рук“, щоб увімкнути його (або відключити, якщо  вже ввімкнений).

Ви також можете увімкнути нагадування про миття рук, яке надсилатиме вам push-повідомлення, якщо годинник виявить, що Ви не помили руки протягом кількох хвилин після повернення додому.

Ви також можете увімкнути або вимкнути таймер безпосередньо з Вашого Apple Watch.

Для цього запустіть програму “Параметри“, а потім увімкніть “Таймер миття рук” у розділі “Миття рук“.

Якщо цієї опції немає, можливо, потрібно встановити оновлення watchOS. Для цього знадобиться встановлена iOS 14, тоді Ви можете перейти до Загальні> Оновлення програмного забезпечення, щоб застосувати оновлення.

Як працює відстеження миття рук?

Якщо таймер увімкнено, годинник буде запускати 20-секундний зворотній відлік, коли він вважатиме, що Ви миєте руки. Годинник виявляє звук проточної води та схеми руху, пов’язані з миттям та чищенням рук, щоб запустити таймер.

Якщо Ви втомилися від цієї функції, можете повернутися до програми Watch і вимкнути “Таймер миття рук” в розділі “Миття рук” (або запустити Параметри> Миття рук на Apple Watch).

Як переглянути дані про миття рук?

Поки увімкнено “Таймер миття рук“, Ваші Apple Watch реєструють кожне миття рук у програмі Health. Вони також реєструють тривалість кожного миття та середнє значення за день, тиждень, місяць або рік. Дані про гігієну рук Ви можете переглянути в додатку “Здоров’я”, у розділі Здоров’я > Інші дані.

Унизу є можливість додати функцію до вибраного, яка відображатиметься на панелі керування здоров’ям під час запуску програми.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Шахрайство, оманливий дизайн, або як торгові сайти змушують Вас витрачати більше?

Найпоширеніші схеми кіберзлочинців та способи захисту від них. Поради

Як користуватися спеціальними піктограмами програм на Вашому iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перемістити програми з бібліотеки додатків на головний екран на iPhone?– ІНСТРУКЦІЯ

Чим Вам загрожує підключення невідомих USB? Поради із захисту

Як зробити Chrome веб-браузером за замовчуванням на iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

Кібератаки та шкідливі програми – одна з найбільших загроз в Інтернеті. Дізнайтеся з підбірки статей, як виникло шкідливе програмне забезпечення та які є його види, що таке комп’ютерний вірус, про усі види шкідливого ПЗ тощо.

До речі, дослідники розкрили подробиці про критичну уразливість в додатку Instagram для Android, експлуатація якої дозволяла віддаленим зловмисникам перехопити контроль над цільовим пристроєм шляхом відправки спеціально створеного зображення.

Цікаво знати, що кіберполіція затримала злочинну групу, яка за допомогою скімінгових пристроїв виготовляла дублікати банківських карток. Далі з цих карток знімали готівку. За це зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення.

Також після додавання до свого функціоналу аудіо-твітів для iOS у червні, Twitter зараз експериментує з ідеєю дозволити людям записувати та надсилати голосові повідомлення за допомогою прямих повідомлень.

Важливо знати, що хакерам вдалося обійти захист iOS 14 на пристроях, що базуються на процесорі Apple A9.