У WhatsApp з’явилася довгоочікувана функція, що дозволяє автоматично видаляти повідомлення. Спочатку передбачалося, що нововведення буде спрямоване на благо конфіденційності користувачів, проте у Facebook свій погляд на це.

У блозі WhatsApp розробники позначили цілі нової функції: максимально наблизити спілкування в месенджері до реальних бесід людей. Це означає, що діалогам не обов’язково завжди зберігатися в чаті.

Тепер користувачі можуть включити “Автовидалення” для особистих чатів, після чого відправлені повідомлення будуть зникати через сім днів. У групових бесідах тільки адміністратори можуть включити або відключити нововведення.

Однак реалізація функції у WhatsApp, звичайно, не зрівняється з аналогічною функцією у Signal, де ви можете налаштувати повідомлення на “Автовидалення” через п’ять, десять або 30 секунд, а також через одну, п’ять і 30 хвилин.

У розробників WhatsApp є відповідь: “Ми вирішили почати з семи днів, оскільки це з одного боку дозволяє переконатися, що повідомлення тимчасові, а з іншого – користувач не забуває, про що йшла мова в чаті”.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Фішингові листи: розпізнаємо шахрайство на реальному прикладі

Як вимкнути веб-камеру та мікрофон у Zoom? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити ім’я користувача у Twitter? – ІНСТРУКЦІЯ

Як виявити шахрайство з технічною підтримкою та уникнути його? Поради

Як виміряти рівень кисню у крові за допомогою Apple Watch? – ІНСТРУКЦІЯ

Як увімкнути нову функцію відстеження миття рук на Apple Watch? – ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, оператор платіжної системи Mastercard готує до пробних випробувань банківську карту F.CODE Easy, що використовує відбитки пальців для підтвердження прав на транзакцію в платіжних терміналах магазинів.

Також з’явився мобільний додаток доповненої реальності #PrisonersVoice, який привертає увагу міжнародної спільноти до українських бранців Кремля та до системного порушення Російською Федерацією прав людини загалом.

До речі, експерт з інтернет-безпеки, “білий хакер” із Нідерландів Віктор Геверс, відомий тим, що зміг зайти на екаунт президента США Дональда Трампа в 2016 році, повторив свій “успіх” в 2020 році.

Окрім цього, кіберзлочинне угруповання викрало понад 3 Тб приватних відео та розмістило їх на сайтах для дорослих. Серед викладених матеріалів були як відверто інтимні, так і цілком буденні. Зловмисники отримали доступ до понад 50 тисяч особистих IP-камер, що дозволило зібрати колекцію відеоматеріалів.

А 30-річний житель Івано-Франківщини створив веб-сайти, де на платній основі надавав доступ до перегляду фільмів. Засновник онлайн-кінотеатрів не мав дозволів від правовласників на розповсюдження їхніх творів та порушив авторські права двох іноземних кінокомпаній.