Microsoft представила новий менеджер паролів

3 хв. читання
Як виправити помилку відсутності IP-адреси для доступу до Інтернету

Новий менеджер паролів підтримує Edge, Chrome, iOS і Android.

Прев’ю-версія менеджера паролів зараз вбудована в мобільний додаток Microsoft Authenticator, що використовується для багатофакторної аутентифікації. Як багато інших менеджери паролів, новинка має функцію автозаповнення паролів.

Паролі синхронізуються з браузера Microsoft Edge і можуть використовуватися тільки на одному пристрої за допомогою облікового запису Microsoft. Паролі також можуть синхронізуватися з Google Chrome за допомогою нового розширення Microsoft Autofill.

З чуток, Microsoft може додати повноцінний менеджер паролів в свій сервіс Microsoft 365, пише The Verge. Функція автозаповнення знадобиться власникам облікових записів Microsoft, що використовують в роботі кілька пристроїв.

Нова функція стала доступна в Microsoft Authenticator в середу, 16 грудня, і для того, щоб почати нею користуватися, потрібно вказати її як функцію автозаповнення за умовчанням в налаштуваннях iOS- і Android-пристрої.

Заповнити форму працює тільки з одними обліковими записами Microsoft і відключено для корпоративних користувачів, що використовують додаток для авторизації по телефону або багатофакторної аутентифікації. Для того щоб включити цю можливість для корпоративних користувачів Microsoft Authenticator, компаніям необхідно приєднатися до списку дозволених.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Онлайн-шопінг перед святами: п’ять правил безпеки

Як переказати кошти за допомогою Google Pay? – ІНСТРУКЦІЯ

Як шукати відкриті вкладки у Google Chrome? – ІНСТРУКЦІЯ

Чим відеочат відрізняється від особистого спілкування?

Як захистити онлайн-платежі на Вашому смартфоні від зазіхань хакерів? ПОРАДИ

Як вимкнути надокучливий звук сповіщень у WhatsApp? – ІНСТРУКЦІЯ

Зверніть увагу, що у 2021 році продовжать удосконалюватися програми-вимагачі та складні загрози без використання файлів. Крім цього, у центрі уваги знову опиняться проблеми безпеки Інтернету речей, зокрема численні уразливості у “розумних” інтимних іграшках.

До речі, цифрові помічники – це чудові інструменти для отримання інформації, швидких розрахунків, придбання рецептів продуктів харчування, пошуку місць розташування, управління своїми розумними домашніми пристроями тощо. Однак з точки зору безпеки та конфіденційності Ви можете здивуватися, наскільки ці чудові служби знають багато про Вас інформації.

Також сьогодні практично у кожного в кишені лежить смартфон, тому є сенс використовувати його для безконтактної оплати речей. Ось тут з’являються мобільні платіжні платформи, такі як Google Pay. Однак за допомогою Google Pay можна робити набагато більше, ніж просто платежі. Нещодавно Google cуттєво оновила Google Pay – там з’явилася купа нових функцій.

Поділитися
Exit mobile version