Випущене 15 жовтня кумулятивне оновлення KB4520062 для Windows 10 (версія 1809) виводить з ладу антивірус.
Як повідомляє Microsoft, після встановлення оновлення Microsoft Defender Advanced Threat Protection (ATP) перестає працювати на деяких пристроях.
“Служба Microsoft Defender Advanced Threat Protection може припинити роботу і передачу звітних даних. Ви також можете побачити помилку 0xc0000409 в перегляді подій в MsSense.exe”, – повідомляє Microsoft.
Крім Windows 10 (версія 1809), проблема також зачіпає Windows 10 Enterprise LTSC 2019, Windows Server (версія 1809) і Windows Server 2019. В цей час для користувачів, у яких після встановлення оновлення перестав працювати Microsoft ATP, немає ніякого іншого рішення проблеми, крім як видалити патч. Звичайно, в такому випадку нові додані Microsoft функції зникнуть, зате антивірус знову запрацює.
Microsoft працює над виправленням, яке, найімовірніше, вийде разом з іншими патчами в рамках планового “вівторка виправлень” 12 листопада.
“Поки що ми радимо не встановлювати KB4520062 на пристрої з уразливим середовищем. Ми працюємо над вирішенням, і це рішення буде випущено в середині листопада”, – повідомляє Microsoft.
До речі, комп’ютери, що використовують операційну систему Windows 7, в два рази частіше схильні до зараження, ніж комп’ютери на базі Windows 10.
Зверніть увагу, що останнє оновлення операційної системи для Mac, MacOS Catalina, було випущено на початку цього тижня, і разом із цим з’явився цілий список проблем – як незначних, так і великих.
Також компанія Microsoft оголосила, що розширена підтримка для Office 2010 буде діяти до 13 жовтня 2020 року. Після цієї дати офісний пакет версії 2010 більше не буде отримувати оновлення безпеки.
Дослідники з кібербезпеки з компанії Fortinet виявили декілька вразливостей в роутерах D-Link. Багато з цих маршрутизаторів досі знаходяться у вільному продажі в інтернет-магазинах, хоча D-Link вже припинила їх виробництво і підтримку. Як перевірити, чи Ваш роутер досі підтримується виробником і для нього доступні оновлення безпеки, дізнайтесь зі статті.
Не всі загрози для дитини в Інтернет-просторі є результатом дій кіберзлочинців. Часто проблеми юних користувачів можуть бути спричинені знущаннями товаришів. Вже давно цькування (буллінг) серед підлітків вийшло за межі школи та поширилося на кіберпростір.