Microsoft розробила лабораторне середовище SimuLand із відкритим вихідним кодом, покликане допомогти протестувати і поліпшити захист Microsoft 365 Defender, Azure Defender і Azure Sentinel від різних сценаріїв кібератак.

SimuLand дозволяє використовувати ресурси з різних джерел даних, включаючи телеметрію з продуктів безпеки Microsoft 365 Defender, Azure Defender та інших інтегрованих джерел через з’єднувачі даних Azure Sentinel.

Встановлені за допомогою SimuLab лабораторні середовища можуть допомогти експертам активно тестувати і перевіряти ефективність Microsoft 365 Defender, Azure Defender і Azure Sentinel із виявлення кіберзагроз, а також розширювати дослідження за допомогою телеметрії і артефактів, що генеруються після кожної вправи з моделювання.

В цей час єдине доступне для запуску лабораторне середовище дозволяє дослідникам тестувати і покращувати захист від атак Golden SAML, у рамках яких зловмисники підробляють аутентифікацію для хмарних додатків.

Крім роботи над додаванням додаткових сценаріїв, Microsoft також має намір додати автоматизацію атак через сервіс Azure Functions у хмарі, експорт та обмін технологіями телеметрії, інтеграцію оціночних лабораторій Microsoft Defender, а також установку і обслуговування інфраструктури за допомогою CI/CD з Azure DevOps.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як завантажити дані Google Maps? ІНСТРУКЦІЯ

Психічне здоров’я у дітей від соцмереж і смартфонів не страждає – ДОСЛІДЖЕННЯ

Як створити надійний пароль? ПОРАДИ

Як вберегти свої банківські рахунки від кіберзлочинців? ПОРАДИ

Що таке FLoC Google і як він буде відстежувати Вас в Інтернеті?

До речі, пандемія спричинила нову хвилю цифрової трансформації у всьому світі. І державні установи не залишилися осторонь цього процесу. Завдяки розширенню цифрової інфраструктури, зокрема створенню нових додатків та сервісів, віддалених робочих місць та переходу в хмарне середовище, кількість потенційних векторів атак збільшилася.

Також повністю модульний ноутбук з ОС Windows від Framework тепер готовий до попереднього замовлення за базовою ціною у $999. Клієнти можуть розміщувати замовлення на веб-сайті Framework. 13,5-дюймовий ноутбук складається повністю з модульних деталей, включаючи материнську плату, яку ви можете легко поміняти та замінити.

Кілька редакцій Windows 10 версій 1803, 1809 та 1909 досягли кінця обслуговування (EOS), починаючи з травня , про що Microsoft нагадала нещодавно. Пристрої з випусками Windows 10, які досягли EoS, більше не отримуватимуть технічну підтримку, а також щомісячні виправлення помилок та безпеки, щоб захистити їх від останніх виявлених загроз безпеки.

Окрім цього, після вступу в силу нової політики Google в описі додатків з’явиться додатковий розділ з інформацією про те, до яких даними має доступ продукт. У розробників буде можливість розповісти користувачам про те, для чого додаткам потрібен доступ до тих або інших даних і як їх обробка впливає на загальну функціональність.