Microsoft і Hewlett Foundation готуються до створення некомерційної організації, яка буде розкривати подробиці про небезпечні кібератаки і надавати допомогу постраждалим.

За даними CyberScoop, організація Cyber ​​Peace Institute почне роботу вже в найближчі кілька тижнів.

Фахівці Cyber Peace Institute проводитимуть розслідування і надавати аналітичну інформацію про масштабні кібератаки на цивільні цілі, оцінювати витрати і забезпечувати інструментами безпеки як окремих осіб, так і цілі компанії. Про це повідомляється в описі Cyber Peace Institute, оприлюдненому на конференції B-Sides в Лас-Вегасі в нинішньому році.

Крім Microsoft і Hewlett Foundation, в організацію також увійдуть Facebook, Mastercard і Ford Foundation. Однак Cyber ​​Peace Institute не буде залежати ні від однієї компанії, що займається його фінансуванням.

За словами джерела CyberScoop, Hewlett Foundation виділив інституту $ 5 млн на п’ять наступних років, а компанія Facebook пообіцяла $ 250 тис. Яку суму готові надати Microsoft і Mastercard невідомо, проте вони також мають намір брати участь у фінансуванні організації.

Хоча в загальних рисах завдання інституту ясні, його творці все ще працюють над уточненням всіх операцій і процедур. На цей момент невідомо, звідки фахівці будуть брати дані для аналізу, яким чином вони мають намір допомагати жертвам кібератак і скільком потерпілим вони зможуть надати реальну допомогу.

До речі, китайська компанія Huawei веде переговори зі швейцарською ProtonMail на тему заміни поштового сервісу Gmail в своїх пристроях.

Нагадаємо, гнучкий смартфон Huawei може з’явитися на полицях крамниць вже наступного місяця. Про це йдеться у заяві глави споживчого бізнесу китайської технологічної компанії Річарда Ю (Richard Yu).

Також китайські кіберзлочинці націлилися на корпоративні VPN-сервери від Fortinet і Pulse Secure.

Стало відомо, Huawei готова надати іншим державам доступ до своїх вихідних кодів, для того щоб вони могли особисто переконатися у відсутності в них будь-яких бекдорів. Про це у вівторок, 3 вересня, заявив старший віце-президент компанії Джон Саффолк (John Suffolk) журналістам інформагентства Kyodo News.

Окрім цього, Apple визнала конструктивний недолік у деяких моделях Apple Watch, що може призвести до розтріскування екрана, і запустила програму заміни для постраждалих користувачів. Apple або уповноважені постачальники послуг безкоштовно замінять екран на відповідних моделях.

Twitter на невизначений термін відключила функцію Tweet via SMS, що дозволяє робити публікації в соціальній мережі через SMS-повідомлення. Причиною цього рішення став той факт, що кіберзлочинці скористалися Tweet via SMS для публікацій від імені як мінімум двох ключових фігур в Twitter.

Зверніть увагу, Ви можете повторно завантажувати будь-які додатки, які Ви купували або завантажували на свій iPhone або iPad раніше, Ви також можете завантажувати будь-які додатки, які придбали члени сім’ї, якщо Ви використовуєте функцію сімейного обміну від Apple.

Google випустила оновлення безпеки для своєї мобільної ОС Android, але не додала до нього патч як мінімум для однієї уразливості, що дозволяє підвищити привілеї до рівня ядра.

Cybercalm писав про те, як на смартфоні Аndroid можна записати розмову. Варто зауважимо, що вбудований функціонал із звукозапису бесіди присутній не у всіх версіях операційної системи. Як записувати розмови на останніх версіях Android, читайте у статті.