Apple визнала конструктивний недолік у деяких моделях Apple Watch, що може призвести до розтріскування екрана, і запустила програму заміни для постраждалих користувачів. Apple або уповноважені постачальники послуг безкоштовно замінять екран на відповідних моделях. Про це повідомляє TheVerge.

“Apple визначила, що за рідкісних обставин може утворюватися тріщина уздовж закругленого краю екрану в алюмінієвих моделях Apple Watch Series 2 або Series 3”, – йдеться в повідомленні компанії на своєму веб-сайті. “Тріщина може початися з одного боку, а потім може продовжуватися навколо екрану, як показано на малюнках нижче.”

Програма заміни стосується лише алюмінієвих годинників Apple Watch Series 2 або Series 3, включаючи моделі Nike + та варіанти з модулем мобільного зв’язку. Оригінальні Apple Watch Series 0,  Series 1 та поточної Series 4  не охоплюються програмою, а у випадку Series 3  вона розповсюджується лише на годинники, придбані до вересня 2019 року. Це може означати, що Apple вирішила проблему у виробництві або планує зняти з випуску Series 3 з цього місяця – можливо, про це оголосять наступного тижня.

Історій  із зламаними екранами Apple Watch  в соціальних мережах багато, але важко сказати, наскільки поширені такі проблеми – немає відкритої статистики. Судовий позов  щодо такого екрана у ​​Каліфорнії був скасований на початку цього року через недостатні докази того, що екран може сам по собі зламатися. Проте ще невідомо, чи буде така програма заміни діяти в Україні, де офіційного представництва Apple немає, а є лише ресейлери.

До речі, головною проблемою всіх месенджерів є їхня безпека. Якщо Ви не хочете, щоб Ваші розмови читали сторонні особи, слід змінити програму, за допомогою якої Ви спілкуєтеся.

Нагадаємо, що після звістки про метод віддаленого зламу “розумного” брелока від електрокара Tesla Model S, виробник компанія Pektron випустила нову версію ключа з більш надійним шифруванням. Однак дослідники знову знайшли спосіб зламати його, клонувати брелок і викрасти автомобіль.

Також Google збільшила кількість часу, який необхідний новій програмі Android, щоб пройти процедуру затвердження Play Store.

Стало відомо про одну з найбільших в історії кібератак на власників iPhone. За їх даними, зловмисники зламали низку сайтів і з їх допомогою заражали iOS-пристрої шкідливим ПЗ через уразливості нульового дня в операційній системі.

Окрім цього, дослідники з безпеки попереджають про зловживання протоколом Web Services Dynamic Discovery (WS-DD, WSD, або WS-Discovery), який може бути використаний зловмисниками для проведення множинних DDoS-атак.

Apple випустила оновлення мобільної операційної системи iOS, яка усуває уразливість, що дозволяла встановити джейлбрейк на iPhone з новою версією ОС.

Зверніть увагу, Google оголосила  про нову програму збору помилок, за допомогою якої дослідники з питань безпеки можуть повідомляти про випадки зловживань, коли сторонні додатки крадуть або зловживають даними користувачів Google.  За доповіді фахівців про “дірки” в захисті, зловживання та помилки призначено винагороду – до 50 тис. дол. США.