Не згодні з новими правилами WhatsApp потраплять під “санкції”

4 Переглядів 3 хв. читання

Підтвердження згоди на перехід до нових правил повинно відбутися до 15 травня.

Користувачі зможуть отримувати дзвінки та повідомлення. Однак читати і відправляти повідомлення не вийде. Пізніше неактивні екаунти видалять.

Інтернет-видання TechCrunch уточнило з посиланням на лист керівництва месенджера, відправлене одному з партнерів, що після 15 травня месенджер стане “повільно просити” не погодилися на нові умови користувачів все ж прийняти їх. Зокрема, WhatsApp почне надсилати відповідні повідомлення. Якщо користувачі не приймуть нову політику, їх екаунт видалять через 120 днів бездіяльності.

Нові умови дозволять Facebook і WhatsApp обмінюватися даними про платежі і транзакціях користувача.

Новини про те, що WhatsApp обмінюється великими обсягами персональних даних з Facebook з 2016 року, змусили велику кількість нещасних користувачів шукати альтернативний додаток для обміну повідомленнями, який справді поважає їх конфіденційність.

Пропонуємо перелік найкращих альтернатив WhatsApp, які використовують наскрізне шифрування (E2EE).

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як не стати жертвою кіберзлочину, якщо працюєш вдома? ПОРАДИ

Що таке спуфінг і як запобігти атаці? ПОРАДИ

Чи варто користуватися WhatsApp? П’ять правил безпеки від найбільш розшукуваного хакера світу

Як перенести бесіди з WhatsApp у Telegram на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перенести історію чату з WhatsApp у Telegram для iPhone? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити на Android обліковий запис Google за замовчуванням? – ІНСТРУКЦІЯ

Як дізнатися, які дані Google знає про Вас і видалити їх? – ІНСТРУКЦІЯ

Діяльність одного з найбільших у світі фішингових сервісів для атак на фінансові установи різних країн припинили правоохоронці. Від фішингових атак цього сервісу, який створив та адміністрував 39-річний мешканець Тернопільщини, постраждали 11 країн світу.

Досліднику у галузі кібербезпеки вдалося зламати внутрішні системи понад 35 найбільших компаній, серед яких були Microsoft, Apple, PayPal, Shopify, Netflix, Yelp, Tesla та Uber. У цьому фахівцеві допомогла нова атака на ланцюжок поставок софту.

Для обходу захисних поштових шлюзів і фільтрів автори адресних фішингових листів використовують новаторський спосіб приховування шкідливого вмісту сторінки. Теги JavaScript, впроваджувані в HTML-код, шифруються з використанням азбуки Морзе.

Нове сімейство програм-вимагачів під назвою Vovalex поширюється через піратський софт, замаскований під популярні утиліти для Windows – наприклад, CCleaner. Одна цей шифрувальник має певну особливість, що відрізняє його від інших “шкідників” подібного класу.

Поділитися