Голосовий помічник Google Assistant зможе здійснювати телефонні дзвінки від імені користувача для запису до перуакаря чи замовлення їжі в ресторані. Про це на конференції Google I/O 2018 повідомив глава Google Сундар Пічаї, пише itc.ua

Так, користувач може поставити завдання для Google Assistant – зареєструватися на прийомі у лікаря чи перукаря. Після цього віртуальний асистент самостійно зв’яжеться з цільовою компанією і погодить час запису без участі користувача. При цьому враховуються дані їх календаря, щоб підібрати час, коли користувач буде вільним.

Оновлений Google Assistant запише Вас до перукаря та замовить піцуGoogle Assistant отримає оновлений зовнішній вигляд і досвід роботи на смартфонах. Асистент буде працювати аналогічно Google Now і зможе викликати повноекранну сторінку із затребуваною інформацією. Запити, пов’язані з роботою розумного будинку, також будуть відображатися на екрані смартфона.

Google співпрацює з декількома мережами продуктів харчування, включаючи Starbucks, Domino і Dunkin ‘Donuts, щоб спростити замовлення їжі. Користувач зможе попросити зробити своє «звичайне замовлення», а Google Assistant замовить той перелік продуктів, які, на його думку, вибрав сам користувач.

Як повідомляють у компанії, Google Assistant з’явиться в Google Maps влітку цього року, і користувачі зможуть скористатися асистентом для відтворення музики з YouTube без відео.

Також Google Assistant зможе виконувати роль няні-вихователя, який навчає дітей хорошим манерам. Нові функції призначені навчати дітей говорити «Будь ласка» і «Дякую», спілкуючись з пристроями з підтримкою Google Assistant. Помічник буде дякувати дітям, коли вони казатимуть «Будь ласка», а також виконає доручення, коли діти люб’язно попросять про це.

Нарешті, в Google Assistant з’явиться шість нових варіантів голосів, у тому числі кілька чоловічих голосів, один з них базується на голосі співака Джона Ледженда.

Наостанок представники компанії Google заявили, що віртуальний помічник Google Assistant до кінця цього року отримає підтримку додаткових 30 мов і стане доступним у 80 країнах. Вірогідно, що помічник буде доступний і в Україні.